Змінено керівництво Ірпінського економічного коледжу

29 січня 2019 року

     29 січня відбулися збори колективу Ірпінського економічного коледжу. На них проректор з навчальної і наукової роботи Сергій Кваша повідомив, що керівництвом університету прийнято рішення у зв’язку із закінченням строку контракту погодитися із пропозицією Сергія Михайлова про його перехід на роботу до університету.

     Начальник відділу кадрів Микола Михайліченко оголосив відповідний наказ ректора НУБіП України.

     Проректор Сергій Кваша подякував Сергію Михайлову за понад п’ятнадцятирічну працю на посаді директора закладу, охарактеризував найбільші досягнення на цій посаді – зміцнення матеріально-технічної бази, комп’ютеризацію навчального процесу, ліцензування нових спеціальностей підготовки тощо, вручив Сергію Івановичу найвищу відзнаку університету – Почесну грамоту та пам’ятні сувеніри.

     Сергій Михайлов подякував керівництво університету, колектив за підтримку та спільну роботу упродовж багатьох років. Співробітники закладу у своїх виступах зазначали вагомий внесок Сергія Івановича у розбудову коледжу.

     Виконувачем обов’язки директора Ірпінського економічного коледжу призначено заступника директора з навчальної роботи Наталію Володимирівну Ільченко.

Олег Єресько

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook