У Ніжинському агротехнічному інституті затвердили звіт директора за 2018 рік

28 грудня 2018 року

     27 грудня відбулася конференція трудового колективу ВП НУБіП України «Ніжинський агротехнічний інститут», на якій заслухали звіт директора Василя Лукача про діяльність колективу за 2018 рік та основні завдання на рік 2019.

     У звіті директор в черговий раз підкреслив, що навчальний заклад зорієнтований на практичну підготовку фахівців, тому задля цього необхідно підвищувати рівень якості освіти, активізувати міжнародну діяльність, що передбачено і комплексною програмою розвитку НУБіП України «Голосіївська ініціатива-2020».
     Задля нарощення студентського континенту в 2018 році ліцензовано та здійснено перший набір студентів за спеціальністю 201 Агрономія, проводиться первинна акредитація трьох магістерських програм, ведеться робота над відкриттям нових бакалаврських та робочих спеціальностей, втілюються нові форми профорієнтаційної роботи. Важливо активізувати в цьому руслі і ступеневу освіту у системі коледж-інститут-університет. Позитивним є нарощення кадрового потенціалу інституту. Зокрема збільшилася кількість науково-педагогічних працівників з науковими ступенями, зменшився їх віковий ценз, та необхідно активізувати процес присвоєння вчених звань.

     Колектив інститут працює над рядом прикладних наукових тематик, що вже впроваджуються на виробництві та в діяльності інституту. Протягом року в ДНУ УкрІНТЕІ зареєстровано 15 ініціативних тем, студенти інституту зайняли шість призових місць на Всеукраїнський студентських олімпіадах та конкурсах наукових робіт.
     У той же час необхідно активізувати вивчення іноземної мови не тільки студентами, а й викладачами інституту. Важливою є співпраця з міжнародними та іноземними підприємствами в ракурсі дуальної системи освіти, що успішно запроваджена в інституті. Створення науково-навчального центру на базі інституту, реалізація інноваційних проектів та успішна діяльність навчально-науково-виробничого підрозділу є викликом для колективу на поточний рік.

     В обговоренні взяли участь заступник директора з навчально-виховної роботи Ірина Демчук, заступник директора з адміністративно-господарської діяльності Андрій Івановський, завідувач кафедри природничо-математичних дисциплін Тетяна Кресан та завідувач кафедри аграрної економіки Інна Дворник, які наголосили, що нинішнє завдання інституту – знайти свого студента, реалізовуючи чітку модель профорієнтаційної роботи з урахуванням досвіду і сучасних реалій, підкреслили важливість кафедр в науковій, навчальній та профорієнтаційній роботі.

     Старший викладач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Ольга Безпала наголосила, що володіння англійською мовою є невід’ємним критерієм успішного молодого спеціаліста. Так, вже другий семестр поспіль в інституті успішно діють курси з англійської мови, тож запросила відвідувати курси не лише студентів, а й співробітників.
     Керівник планово-фінансового відділу Ольга Панченко зауважила, що оскільки у 2018 році фінансування по загальному фонду було зменшено постає гостра необхідність залучення всіх підрозділів, особливо навчальної частини до наповнення спеціального фонду. Перш за все, це нарощення контингенту студентів та надання додаткових освітніх послуг.
     Голова Студентської ради інституту Ярослава Гомоляка відмітила, що заміна вікон у гуртожитках стала гарним подарунком для всіх студентів у такі передсвяткові дні та розповіла про цікаві плани студентської ради на 2019 рік.

     У результаті наданих пропозицій конференція трудового колективу вважає роботу за 2018 рік задовільною, а звіт схвалила. Делегатами для участі в конференції трудового колективу НУБіП України обрано директора Василя Лукача та голову профспілкового комітету інституту Анатолія Заверткіна.Ірина Демчук,
заступник директора з навчально-виховної роботи

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook