Студенти НУБіП відбувають на навчально-практичний курс «Радіоактивність та ядерна енергетика» до Університету м.Вагенінген (Нідерланди)

21 червня 2019 року
     У рамках міжнародної співпраці між НУБіП України та Університетом Вагенінген (Нідерланди) з 22 червня по 06 липня 2019 року буде проведено ювілейний Х Міжнародний навчально-практичний курс «Радіоактивність та ядерна енергетика».

     Цього року на проходження курсу зареєструвалось 22 студенти НУБіП України спеціальності 101 "Екологія" та 27 студентів інституту наук про життя Університету Вагенінген. Програма курсу розрахована на 2 тижні, перший з яких розпочнеться в Нідерландах, де студенти познайомляться між собою та розподіляться на групи за визначеними темами для дослідження, з кампусом, навчальними лабораторіями, пройдуть практичне навчання в науковій лабораторії якості довкілля RIKILT. Також на них чекає теоретичне і практичне навчання від провідних професорів та практиків Універсиету Вагенінген Ангели Пачау, Діка Керса, Джапа Харт, Патріції Бекхіс, які нададуть студентам інформацію, що в майбутньому допоможе у написанні фінального звіту за обраними темами.

     Другий тиждень буде проходити в НУБіП України, де заплановані лекції провідних український професорів Ігоря Гудкова, Валерія Кашпарова та практиків Олени Паренюк і Сергія Мирного, практичні дослідження на базі лабораторій кафедри радіобіології та радіоекології та поїздка в Зону відчуження Чорнобильської АЄС.

     Протягом курсу студенти мають вирішити нагальні міжнародні питання в сфері радіоактивності та ядерної енергетики за визначеними координаторами тематиками: вимірювання радіоактивності, вплив радіоактивності на людей, вплив радіоактивності на екосистеми, політика ядерної енергетики та (гео)політика, громадська думка про ядерну енергетику, видобуток та збагачення урану, ядерні відходи та переробка, технології та розвиток ядерної енергетики, питання ядерної безпеки та охорони, законодавство ядерної енергетики, а також захистити фінальний звіт і отримати оцінку.

     Координаторами курсу від НУБіП України є Людмила Вагалюк, Володимир Іллєнко, Юлія Рибалко та Лені Ван Бусел, Йоук Дікстра від Університету Вагенінген.

     Вже завтра делегація студентів і викладачів НУБіП України за наказом ректора Станіслава Ніколаєнко відбуває до Університету Вагенінген, побажаємо нашим учасникам плідної роботи, успішного вирішення поставлених завдань та гідно представити університет та країну.

Юлія Рибалко,
заступник декана факультету 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій