Вдалий старт нашої збірної в Кубку України з баскетболу серед жінок

27 листопада 2018 року

У суботу, 24 листопада, відбулася виїзна гра першого кола Кубку України з баскетболу серед жінок. На жеребкуванні суперником збірної команди НУБіП України виявилася Харківська команда – ХАІ. Початок гри нашим дівчатам вдався дуже важко, далася в знаки втома від тривалої подорожі до Харкова. Але у другому таймі дівчата зібралися і стрімко наздогнали команду господарів. Після великої перерви студентки НУБіП України почали діяти рішуче і зробили багато перехоплень. У четвертому таймі залишалося лише не давати команді суперниць закидати у кошик, щоб не зіпсувати плюсовий рахунок на нашу користь. Отже, після дуже важкого останнього тайму наші дівчата отримали заслужену перемогу із рахунком 64:62.

Вітаємо студенток НУБіП України: Надію Янову, Поліну Хорошилову, Лізу Кушнір, Анну Мартиненко (гуманітарно-педагогічний факультет), Яну Митник (факультет харчових технологій та управління якістю продукції АПК), Онопрійчук Анну (факультет тваринництва та водних біоресурсів) і головного тренера команди, викладача кафедри фізичного виховання Ірину Євтушенко та бажаємо Анні Мартиненко (гуманітарно-педагогічний факультет) швидкого одужання, адже напередодні виїзду, на домашньому матчі вищої ліги, вона отримала прикру травму!