У Бережанському агротехнічному коледжі обрали студентських Містера та Міс

25 листопада 2018 року

     22 листопада 2018 року в стінах ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний коледж» пройшов конкурс краси «МІС та МІСТЕР коледж 2018». Поєднання краси, ніжності і доброти супроводжувало гостей протягом всього вечора. Свято передбачало бути дуже насиченим і цікавим, адже боротьба за першість на стадії підготовки була дуже завзятою, кращі з найкращих студентів представляли себе на цьому феєричному заході. Під час конкурсу 18 учасників демонстрували не лише свою вроду, а й рівень інтелекту і таланти. Актовий зал швидко заповнився глядачами різного віку. Окрім студентів коледжу, задля підтримки конкурсантів, прийшли їхні батьки і друзі.

     Жоден такий конкурс не відбувається без журі. Цьогоріч його очолила Ліля Зінчук (директор Музею книги), а членами журі стали Галина Михальчук (начальник відділу освіти, молоді та спорту м.Бережани), Галина Кулина (спонсор, приватний підприємець), Марія Кузів (керівник зразкового ансамблю танцю «Розмарія» м.Бережани), Ірина Гришаєва (майстер-перукар салону "Ірен"). Роботи для них було достатньо. Оцінювалися не лише дефіле, але й хореографічні здібності, кумедні завдання, відповіді на неочікувані запитання. Щоб стати «МІС та МІСТЕР коледж – 2018» учасникам потрібно було вигідно представити себе у таких конкурсах: дефіле «Моя сорочка вишиванка», візитівка, дефіле «В гостях у героїв казок, пісень та фільмів», конкурс «МІС та МІСТЕР конгеніальність», дефіле «Піжамна вечірка», конкурс «Хто зверху», дефіле «Зірки Голлівуду».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     Конкурс розпочався із виходу у колоритних національних костюмах, після якого учасники презентували себе невеличкими розповідями у конкурсі «Візитівка». Наступним грандіозним шоу був конкурс «В гостях у героїв казок, пісень та фільмів», де усі присутні побачили і володарку зими Снігову королеву, і найрухливішу ляльку Барбі, і юнака-чаклуна Гаррі Поттера. Зачарували усіх присутніх Джеймс Бонд та капітан-пірат Джек Горобець… Снігуронька та Дід Мороз нагадали нам про наближення Нового Року, а Попелюшка та Білосніжка про те, що треба вірити в дива.

 

 

 

     Розумові здібності конкурсантів журі оцінювали у конкурсі «Міс та Містер конгеніальність», де учасники отримали від ведучих по одному каверзному запитанню, відповідь на яке потрібно було дати без підготовки. Разом з учасниками ми побували на справжній «Піжамній вечірці», а також побачили дуель чоловічого і жіночого світів у конкурсі «Хто зверху». Заключний конкурсний вихід заполонив увагу всіх присутніх, адже це було дефіле у вечірньому вбранні «Зірки Голлівуду». Яскраві моменти подарували глядачам танцювальний колектив «Тандем», студентка ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний коледж» та Івано-Франківського інституту мистецтв Наталя Лехняк, солістка вокальної студії «Арт-Крок» Ольга Соловей та ін.

 

 

 

     Кульмінацією свята стала промова директора Світлани Пилипишин, яка до Міжнародного дня студента нагородила почесними грамотами кращих студентів коледжу, щиро подякувала усім учасникам за казкову атмосферу, яку вони створили, побажала успіхів у всіх починаннях, вручивши переможцям грошову винагороду. А ними стали яскрава і талановита Стефанія Шарван та вольовий і цілеспрямований Василь Шведа. Титул «Міс Ніжність» отримала Глущак Ольга, «Міс Чарівність» Михайлевська Єлизавета, «Міс Оригінальність» Гронь Вікторія, «Міс Привабливість» Николайчук Анна, «Міс Грація» Івашко Юлія, «Міс Усмішка» Шведа Оксана. Титул друга віце-Міс отримала Шулик Юлія, віце-Міс стала Івасіків Вікторія.

     Серед хлопців було розподілено такі титули: «Містер елегантність» Липка Роман, «Містер креативність» Цокало Владислав, «Містер Артистичність» Цісельський Степан, «Містер Інтелект» Левик Олександр, «Містер Галантність» Сеник Назар, «Містер епатаж» Грицковський Олег. Титул другий віце-Містер отримав Максимишин Сергій, віце-МістерРудик Андрій.

     За результатами глядацького голосування титул «Міс та Містер глядацьких симпатій» отримали Івасіків Вікторія і Шведа Василь.

 

     На завершення свята голова студентської організації Алла Мацієвська звернулася до учасників; «…Дорогі наші конкурсанти! Пам’ятайте! .Перемога показує, що людина може, а поразка – чого вона варта. На нашому святі перемог і поразок не буде. Бо через те, що ви зробили, яких зусиль доклали – ви ВСІ уже переможниці… ».

Федуняк Вікторія та Гарасимів Христина,
журналісти-сценаристи студентської організації
ВП НУБіП «Бережанський агротехнічний коледж» 
Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015