Профорієнтаційна робота продовжується

21 жовтня 2018 року

17 жовтня 2018 року в рамках проведення профорієнтаційних заходів, відбулася зустріч доцентів кафедри фінансів Данилевської-Жугунісової О.Є., Мрачковської Н.К. з керівництвом та учнями "Київського транспортно-економічного коледжу" Національного транспортного університету.

 
Саме для учнів була проведена бесіда, в якій зазначені всі переваги навчання в НУБіП України, зокрема на економічному факультеті за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування». В ході обговорення, учні активно задавали питання, на які отримали кваліфіковані відповіді. Особливої зацікавленості набули питання:наявності державних місць, правилаприйому та оплати навчання в університеті, умови проживанння в гуртожитках, перспективи працевлаштування та інформація про можливості проходження практики за кордоном, культурно-масової роботи.
 
 
 

Учням було роздано інформаційні буклети про факультет та роботу кафедри. Доценти кафедри фінансів Ольга Данилевська-Жугунісова, Надія Мрачковська, запросили майбутніх абітурієнтів в НУБіП України на «День відкритих дверей» 25 жовтня 2018 р.
Проведенню зустрічі посприяли Шульга Н.Д. директор ДВНЗ «КТЕК» НТУ, Фещенко О.Ю. завідувач денного відділення.Висловлюємо величезну подяку!

Данилевська-Жугунісова О.Є.,
доцент кафедри фінансів

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій