Студенти факультету тваринництва та водних біоресурсів переможці змагань з кінного спорту

10 жовтня 2018 року

     Вже багато років студенти факультету тваринництва та водних біоресурсів відвідують гурток “Кінний спорт та нетрадиційне використання коней”, який діє на базі навчально-науково-виробничої лабораторії конярства кафедри конярства і бджільництва під керівництвом майстра кінного спорту доцента кафедри Сергія Осадчого. На жаль, довгий час студенти не приймали участі у змаганнях з кінного спорту. Але після проведеної повномасштабної капітальної реконструкції лабораторії і оновлення поголів’я коней ми нарешті дочекалися того самого дня, коли студенти факультету тваринництва та водних біоресурсів змогли показати свої навички та спортивний запал і на старті у кінно-спортивній школі «Динамо» вибороли призові місця.

     З 2018 року завідувач ННВЛ конярства, заслужений тренер України Дмитро Грива почав свою кропітку роботу зі студентами і менш ніж за рік тренувань вони вперше стартували на університетських конях. Перше місце у конкурі на маршруті висотою 80 см посів студент 1-ого року магістратури факультету тваринництва та водних біоресурсів Богдан Мазур на жеребці Боварець, третє місце отримала студентка 4 курсу Юлія Гогота на жеребці Бекхем. Окрім винагород студенти отримали треті розряди з кінного спорту.

     Лабораторія конярства дала можливість студентам відчути спортивний азарт та зробити міцний крок у кінний спорт, про який вони мріяли дуже давно. Захоплені щирими емоціями тренери та друзі віддано вболівали за учасників. Серед них Ірина Грива і Тетяна Юсюк, які зробили вагомий внесок у виховуванні спортсменів і увесь час були поруч аби підтримати і допомогти переможцям. Щасливі студенти повернулися сповнені вражень і емоцій, а ми пишаємося їх перемогою!

Вадим Кондратюк,
декан факультету тваринництва та водних біоресурсів

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook