Визначено переможців І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» з напряму «Банківська справа»

2 березня 2018 року

     Кафедрою банківської справи економічного факультету проведений 1-ий етап Всеукраїнської студентської олімпіади у 2017-2018 н.р. зі спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» з напряму «Банківська справа».


    
     На відкриття олімпіади завітали представники «ОТП Банку», зокрема начальник відділу обслуговування приватних клієнтів Центральної регіональної дирекції  АТ «ОТП Банку» Тетяна Щербак. Вона привітала студентів із серйозною подією та побажала успіхів. Для переможців олімпіади від банку були передані цінні подарунки – портативні зарядні пристрої Power Bank.          


      Також Тетяна Щербак запропонувала всім бажаючим учасникам олімпіади прийняти участь в написанні есе на тему «Як би я використав свій перший мільйон». Автор кращого есе за оцінкою банку буде нагороджений сертифікатом на проходження оплачуваної практики (в розмірі 3000 грн.) в «ОТП Банку» протягом місяця з гнучким графіком відвідування (після занять в університеті або в літній період).  

     В олімпіаді брали участь студенти напряму підготовки «Фінанси і кредит» ОС «Бакалавр» 2-й, 3-й курс скороченого терміну та 4-й курс - 32 особи, спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» ОС «Магістр» - 10 осіб.      Студентам були запропоновані по 2 практичні задачі та по 3 теоретичних запитань з дисциплін «Гроші та кредит», «Фінансовий ринок", «Банківська система», «Банківський менеджмент». Вичерпна відповідь на кожне з поставлених завдань оцінювалась в 20 балів. Максимальна кількість балів – 100.
      В результаті проведення підсумків олімпіади на основі кількості набраних балів, які набрав кожний з учасників визначено наступні переможці:
      1 місце - Митрофанова Ірина Петрівна, ОС «Бакалавр», 4 курс 8 група (79 балів);
      2 місце вибороли відразу дві студентки, Пашук Яна Олександрівна, ОС «Магістр», 1 курс 2 група (76 балів) та Єрохіна Євгенія Андріївна - ОС «Бакалавр», 2 курс СТ 6 група (76 балів);
      3 місце - Синиця Світлана Олександрівна, ОС «Бакалавр», 4 курс 6 група (75 балів).

      Вітаємо переможців 1-го етапу Всеукраїнської студентської олімпіади у 2017-2018 н.р. зі спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» з напряму «Банківська справа» та бажаємо успіхів у 2-му етапі!

Олена Олійник-Данн
завідувач кафедри банківської справи
Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook