футзал, міні-футбол (чоловіки)

Головний тренер - Костенко Микола Петрович

 

    
Контактна інформація: тел. 527-85-21

Eлектронна пошта: [email protected]

Посада - завідувач кафедри фізичного виховання

Звання - майстер спорту України міжнародного класу з міні-футболу

Особисті досягнення - чемпіон світу серед студентів з міні-футболу в складі збірної команди України

 

Інформація про діяльність

          Розклад занять: понеділок 16:00 - 17:15, вівторок 15:00 - 16:30, четвер 15:30-17:00, пятниця 16:00 - 17:15, заняття проводяться в ігровій залі навчального корпусу №9, у теплу погоду - на відкритому майданчику із сучасним штучним покриттям.

Одними з найбільш популярних видів спорту в НУБіП України вважається футбол, міні-футбол, футзал.

В Києві змагання з футболу серед збірних команд студентів ВНЗ проводить Футбольна Асоціація Студентів Києва (ФАСК) відповідно до Програми організації та проведення змагань з футболу. Наша команда бере участь у змаганнях з футзалу (Вища ліга).

 

29 жовтня 2016 року (субота) - майстар-клас з футболу

Кафедра фізичного виховання запрошує всіх бажаючих на серію майстер-класів


    

Збірна команда НУБіП України з футзалу в сезоні 2014-2015 років зайняла 5 місце в безкомпромісній боротьбі Вищої ліги Футбольної асоціації студентів Києва (ФАСК), а також стала фіналістом Кубку ФАСК. Тренери команди М.П. Костенко, другий тренер В.М. Прохніч - старший викладач кафедри фізичного виховання.


 
Змагання з футболу на першість Футбольної Асоціації Студентів Києва (ФАСК) сезону 2015-2016 року серед збірних команд студентів ВНЗ після 4 зіграних ігор змагань станом на 21.12.2015 року команда посідає 9 місце. Турнірна таблиця :

 

  • Турнірна таблиця чемпіонату міста Києва з футзалу сезону 2014-2015 років:

  •  У листопаді 2012 року поруч із навчальним корпусом №9 (спортивний корпус) збудовано майданчик для гри у міні-футбол із сучасним штучним покриттям. Для гри на новому майданчику виділено час для усіх 19 факультетів університету та науково-педагогічних працівників і співробітників окремих структурних підрозділів університету.

http://studnubip.com/wp-content/uploads/2013/11/4.jpg

 

Щороку на штучному майданчику проведяться футбольні турніри на Кубок Ректора НУБіП України, фінальні змагання спартакіади студентів. які проживають у гуртожитках НУБіП України. Кожному факультету виділено час для гри у міні-футбол на новому майданчику у вечірні години. Стаття і фото зі змагань розміщено на сайті студентської організації НУБіП України: http://studnubip.com/2013/10/31/final/

Команда студентів і викладачів щороку беруть участь у змаганнях на першість Голосіївського району міста Києва.

Збірна команда студентів університету учасник змагань на першість Києва з футзалу.

 

 

 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)