Лекції закордонних гостей на факультеті землевпорядкування

27 вересня 2016 року

Як відомо, нещодавно факультет землевпорядкування відзначив своє 20-річчя. Програмою було передбачено ряд заходів протягом минулого тижня. Ще 21 вересня до України прибула численна делегація з Туреччини, у складі провідних вчених і аспірантів університету Дічле (DİCLE UNIVERSITY, м. Діярбакир, Туреччина).

Assoc. Prof. Neshe Uzen, молодий науковець, представила студентам 4 курсу та викладачам свої лекції про знайомство з культурою Туреччини та особовості меліоративних заходів у їхній країні. Після чого гостей запросили до знайомства з підрозділами НУБіП України, де по черзі проводили екскурсію доц. Богданець В.А., доц. Кравченко Ю.С. та доц.. Тертишний А.П., з якими вони вже мали знайомство під час візиту у Туреччину за програмою академічних обмінів.  На жаль, декан сільськогосподарського факультету Університету Дічле не зміг взяти особисту участь у заході, як планувалося раніше, тому проректор з навчальної і виховної роботи проф. С.М. Кваша передав Подяку за налагодження міжнародної співпраці між навчальними закладами його представниці Neshe Uzen.

Колега з Вроцлавського університету наук про життя (Польща) проф. Ольгерд Кемпа відвідав заняття з дисципліни «Державний земельний кадастр» та завітав до слухачів курсів підвищення кваліфікації інженерів-землевпорядників, яким було цікаво послухати лекцію про досвід проведення землевпорядних, геодезичних і кадастрових робіт в Польщі.

Усі гості були задоволені проведеною екскурсією по місту Києву, до якої долучилися доц. В.А. Богданець та студенти англомовних груп.

Доценти В’ячеслав Богданець та Наталія Мединська

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook