На Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт наші студенти-лісівники серед найкращих!
З 16 по 18 березня в Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка відбувся другий тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук 2015/2016 навчального року за галуззю знань «Екологія та екологічна безпека».
Учасники фінального етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за галуззю знань «Екологія та екологічна безпека»
Загалом у конкурсі взяло участь 136 робіт, представлених студентами 67 ВНЗ України. Після зовнішнього рецензування для участі у фінальному етапі для захисту своїх наукових робіт на науково-практичній конференції конкурсу в ПолтНТУ було допущено авторів 99 робіт. Серед них і студенти ННІ лісового і садово-паркового господарства, студент магістратури першого року навчання (програма «Поновлення та розведення лісу») Олександр Фарисей (науковий керівник, проф. В.М. Маурер) та студенти 4 курсу Катерина Гусаченко і Віра Клеща (науковий керівник, доц. А.А. Дзиба). Допущених до ІІ туру Всеукраїнського конкурсу учасників привітав проректор ПолтНТУ з наукової та інноваційної роботи професор Володимир Муравльов. У своєму виступі проректор наголосив, що на території Полтавщини реалізується низка регіональних програм з екології, за якими досліджується стан води, повітря, землі та інших природних ресурсів. Принагідно він відзначив, що саме приймаючи участь у таких програмах здібна до досліджень молодь має прекрасну можливість впровадити свої проекти та наукові здобутки.
Відкриття другого туру Всеукраїнського конкурсу
Всеукраїнська конкурсна комісію за галуззю науки «Екологія та екологічна безпека» у складі 23 членів, яку очолював ректор Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, доктор економічних наук, професор Володимир Онищенко і заступник голови, професор кафедри прикладної екології та природокористування ПолтНТУ Юрій Голік упродовж двох днів оцінювала представленні на конкурс студентські наукові роботи.
У залі Вченої ради під час виступу конкурсантів
Неабиякий інтерес непохитного журі, студентства і наукових керівників конкурсантів викликала представлена на конкурс Олександром Фарисеєм наукова робота «Живий надґрунтовий покрив як інтегрований показник лісівничого потенціалу для визначення способу відтворення дібров». У підсумку вона серед 99 робіт зайняла високе 2 місце.
Переможці та лауреати другого туру Всеукраїнського конкурсу (у верхньому ряду другий справа Олександр Фарисей)
У кінці конкурсу переможцям вручили грамоти та збірник з тезами конкурсантів, а учасникам – сертифікати.
Вітаємо Олександра та переможців конкурсу! Зичимо їм та іншим учасникам наснаги, творчих здобутків та подальшої плідної наукової роботи. Так тримати і надалі!
Директор НДІ лісівництва та декоративного садівництва,
Р.Д. Василишин