На стажування до Празького університету наук про життя
На стажування до Празького університету наук про життя
6 липня 2015 року
Обговорення напрямків співпраці з Празьким університетом наук про життя було основним лейтмотивом перебування делегації університету в Празі.
![](/sites/default/files/u107/DSC_5087.jpg)
Під час зустрічі ректора Станіслава Ніколаєнка з колегою професором Юрієм Баліком та першим проректором Міхалом Лоштаком обговорено напрями розвитку співробітництва у галузі освіти та науки.
Досягнуто домовленостей про підписання спільної угоди в рамках Єразмус+ для підтримки мобільності студентів та викладачів, визначення пріоритетної тематики для спільних наукових проектів та ін.
![](/sites/default/files/u107/DSC_5121.jpg)
Зокрема, професор Балік запросив п’ять представників університету за різними галузями знань на стажування з метою налагодження більш тісних контактів між науковцями та розробки спільних проектів.
![](/sites/default/files/u107/DSC_5115.jpg)
У свою чергу Станіслав Ніколаєнко розповів про основні завдання та тенденції розвитку НУБіП і зосередив увагу не необхідності зміцнення співпраці з нашими європейськими партнерами.
Вадим Ткачук,
директор ННЦ міжнародної діяльності