Навчально-методична рада затвердила кандидатури голів Екзаменаційних комісій та каталоги вибіркових дисциплін освітніх програм підготовки бакалаврів та магістрів на 2024-2025 н. р.

21 листопада 2023 року
  Чергове засідання навчально-методичної ради, яке відбулось 20 листопада 2023 року відкрив голова ради Вадим КОНДРАТЮК. Він презентував порядок денний, який одноголосно схвалили та розпочали засідання. На засідання навчально-методичної ради завітав ректор університету – Станіслав НІКОЛАЄНКО.

  За порядком денним першим виступив Ярослав РУДИК, начальник навчального відділу. Він представив проєкт «Графіка освітньої процесу на 2 семестр 2023-2024 н. р.». Відбулась активне обговорення за участю деканів факультетів, директорів ННІ. Свою думку висловив і ректор Станіслав НІКОЛАЄНКО, який запропонував врахувати різні варіанти розвитку ситуації в країні. По завершенню обговорення, було вирішено рекомендувати проєкт «Графіка освітньої процесу на 2 семестр 2023-2024 н. р.» до розгляду на розширеному засіданні ректорату.

  Про затвердження голів Екзаменаційних комісій зі встановлення відповідності рівня освітньої підготовки кадрів до вимог освітньо-професійної програми та присвоєння їм кваліфікації за ступенем бакалавра та магістра у НУБіП України на 2024 рік доповіли Оксана ЗАЗИМКО, заступник начальника навчального відділу. Співдоповідачем виступила Олена КОЛЕСНІКОВА, заступник начальника навчального відділу з магістерських програм. Після обговорення представлених кандидатур було затверджено перелік кандидатур голів ЕК представлених доповідачами.

  На нараду було запрошено гарантів освітніх програм. Вони винесли на розгляд та рекомендацію ради подання в НАЗЯВО відомостей самоаналізу освітніх програм, які подаються на акредитацію у січні-лютому 2024 року. Представлена гарантами інформація показує, що справи з акредитації готові на 90-95% і на акредитацію у січні-лютому 2024 року будуть готові за планом на 100%.
  Про відкриття освітньо-наукової програми підготовки (ОНПП) здобувачів третього (доктор філософії) рівня вищої освіти доповів Вячеслав БРАТІШКО, декан механіко-технологічного факультету. Він представив інформацію про відкриття ОНПП здобувачів третього (доктор філософії) рівня вищої освіти за спеціальностями 274 «Автомобільний транспорт» та 275 «Транспортні технології (за видами)» та про надання дозволу на підготовку здобувачів ступеня доктора філософії денної, вечірньої та заочної форм навчання.

  Два наступних питання було присвячено затвердженню каталогів вибіркових дисциплін освітніх програм підготовки бакалаврів та магістрів на 2024-2025 н. р.. Представляли каталоги Оксана ЗАЗИМКО та Олена КОЛЕСНІКОВА.
  Олена ГЛАЗУНОВА, декан факультету інформаційних технологій звернулась до ради з проханням розглянути можливість зміни форми державної атестації для ОП «Економічна кібернетика» та «Цифрова економіка». Вона запропонувала підсумкову атестацію випускникам встановити у вигляді кваліфікаційної дипломної роботи. Після обговорення винесли пропозицію схвалити запропоновані зміни.

  Про затвердження голів Екзаменаційних комісій зі встановлення відповідності рівня освітньої підготовки кадрів до вимог освітньо-професійної програми та присвоєння їм кваліфікації за ступенем фахового молодшого бакалавра, бакалавра та магістра у ВСП НУБіП України на 2024 рік доповів Олександр САНЧЕНКО, начальник відділу регіонального розвитку, координації діяльності ВСП, дистанційної освіти та заочного навчання. Після обговорення представлених кандидатур було затверджено перелік кандидатур голів ЕК.

  Цікавим питання яке стосується різновиду форм профорієнтації та залучення абітурієнтів до лав студентів університету доповів Іван ГРИЦЕНКО, директор ННІ неперервної освіти і туризму. Співдоповідачем виступила Лариса КЛІХ, завідувачка навчально-методичного відділу. Вони представили на розгляд ради досвід реалізації профорієнтаційного проєкту «Університет юних правознавців». Обговоривши представлений проект, рада схвалила рішення розглянути на вчених радах факультетів та ННІ можливість запровадити аналогічні проєкти.

  Директорка наукової бібліотеки Тетяна КІЩАК доповіла про результати засідання комісії з академічної доброчесності.

 

 

  На завершення засідання, навчально-методична рада розглянула подані рукописи навчальної літератури та схвалила клопотати перед вченою радою університету рекомендувати їх до друку.

Дмитро КАСАТКІН,
секретар навчально-методичної ради

 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook