Триває проміжна атестація 1-го семестру 2023-2024 н.р. для здобувачів вищої освіти бакалаврату та магістратури

17 жовтня 2023 року
  Жовтень – це середина першого семестру поточного навчального року і час, коли в нашому університеті гаряча пора для студентів усіх курсів бакалаврату та магістратури денної форми навчання. Саме у ці осінні дні триває проміжна атестація студентів з усіх дисциплін навчального плану, які вони вивчають в осінньому семестрі 2023-2024 навчального року.

  Для успішного проходження проміжної атестації вони мають відвідувати усі види навчальних занять – лекції, лабораторні, практичні або семінарські заняття, успішно виконати всі роботи та здати їх викладачеві, а також набрати необхідну кількість балів за проміжний модульний контроль.
  Нагадаємо, що відповідно до «Положення про екзамени і заліки у НУБіП України», проміжна атестація проводиться після вивчення програмного матеріалу кожного змістового модуля. Навчальний матеріал дисциплін, які викладаються протягом одного семестру − осіннього чи весняного, поділяється лекторами на два-три змістові модулі. Тому проміжна атестація має визначити рівень знань здобувачів вищої освіти з програмного матеріалу змістового модуля (рейтингова оцінка), отриманих під час усіх видів занять і його самостійної роботи. Форми проведення проміжної атестації, засвоєння програмного матеріалу змістового модуля розробляються кожним лектором дисципліни і затверджується відповідною кафедрою у вигляді тестування, письмової контрольної роботи, колоквіуму, результату експерименту, що можна оцінити чисельно, розрахункової чи розрахунково-графічної роботи тощо. Засвоєння студентами програмного матеріалу змістового модуля кожної дисципліни вважається успішним, якщо рейтингова оцінка його становить не менше, ніж 60 балів за 100-бальною шкалою.
  Хоча атестація ще триває, проте приємно вразило те, що студенти різних курсів бакалаврату та магістратури усіх факультетів та ННІ, які перебувають зараз в університеті на очному навчанні, старанно поставилися до атестації та мають гарні успіхи щодо кількості набраних балів із більшості дисциплін, які вони вивчають у цьому семестрі.

 

 

 

  Так, слід зазначити: високі показники щодо відвідування студентами занять, а відповідно і попередніх результатів проміжної атестації, яка ще триває, мають студенти факультетів агробіологічному, тваринництва та водних біоресурсів, харчових технологій та управління якістю продукції АПК, захисту рослин, біотехнологій та екології, інформаційних технологій, конструювання та дизайну, економічного та інших.

 

 

  Зимова екзаменаційна сесія згідно графіка освітнього процесу в університеті https://nubip.edu.ua/node/23920 запланована на період з 27 листопада по 09 грудня 2023 року для студентів бакалаврату усіх курсів та магістратури першого року навчання. Сподіваємося, вона пройде так само успішно, як і проміжна атестація.


Пресслужба університету
 


Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook