Ректорат відзначив День Прапора спортивними змаганнями

23 серпня 2023 року

23 серпня 2023 року ректорат провів святковий тренувальний матч з футболу. Одну команду очолили ректор Станіслав Ніколаєнко та проректор з науково-педагогічної роботи та розвитку Сергій Кваша, другу – голова профспілки працівників Ростислав Тарасенко та директор студентського містечка Сергій Стецюк.

На початку змагання команди вишукувавшись акапельно виконали Гімн України, ректор Станіслав Ніколаєнко подякував спортсменам-аматорам за звитягу, невтомну працю, привітав з Днем Державного Прапора.

Як і зазвичай, розігрівали м'язи загальними фізкультурними вправами та грою в гандбол.

Футбольний матч продемонстрував традиційну командну єдність колективу, згуртованість, відданість справі не тільки в аудиторіях, а й на полі. Як і в попередніх змаганнях перемогла команда на чолі з ректором університету. Високу організацію гри продемонстрували декан факультету землевпорядкування, завідувач кафедри фізичної культури Микола Костенко, майстер міжнародного класу Сергій Вербицький, заступник декана факультету аграрного менеджменту Віталій Мірошниченко, доцент Юрій Андрусик, завідувач кафедри фітопатології Дмитро Гентош, захищав ворота ректорської команди начальник мобілізаційного підрозділу Геннадій Ржевський

Завершили товариську зустріч спільним фото.

Пресслужба

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook