Європейські та американські підходи до вирішення проблем транспорту представлені в рамках VІ Міжнародної науково-практичної конференції «Автомобільний транспорт та інфраструктура»

1 травня 2023 року
  19 березня 2023 року кафедра транспортних технологій та засобів у АПК провела VІ Міжнародну науково-практичну конференцію «Автомобільний транспорт та інфраструктура». Конференція зібрала науковців, інженерів та представників транспортної й автомобільної індустрії з європейського та американського континентів з метою обговорення новітніх розробок та технологій у галузі автомобільного транспорту та інфраструктури. Модератором конференції була завідувачка кафедри транспортних технологій та засобів у АПК Лілія Савченко.

  Із вітальним словом від ректора Університету Станіслава Ніколаєнка відкрив конференцію начальник науково-дослідної частини Володимир Отченашко. Він наголосив, що ця конференція створена для того, щоб всі учасники могли почути інші точки зору, дізнатись про нові технології та методи, і для того, щоб наші думки та ідеї могли бути вислухані та обговорені з іншими експертами транспортної галузі. Учасники конференції мають різний досвід та знання, тому важливо ділитися своїми ідеями та досвідом з іншими. Це допоможе створити плідну та ефективну обстановку для спільної роботи та навчання. Учасників було заохочено бути відкритими та готовими до нових ідей та підходів.

  Доповідь «Організація навчання інженерів транспортників на механіко-технологічному факультеті НУБіП України» була представлена деканом факультету Вячеславом Братішком, який у своїй доповіді навів основні підходи щодо організації навчання на механіко-технологічному факультеті. Головною метою навчання є формування компетентних фахівців, які можуть вирішувати складні завдання в сфері транспорту та транспортних технологій. Для досягнення цієї мети використовуються інноваційні методи навчання, такі як практичні заняття, лекції з використанням сучасних технологій, інтерактивні курси, а також стажування і проведення виробничих практик в компаніях-партнерах факультету. Такий підхід дозволяє забезпечити максимальний рівень знань та практичних навичок студентів, а також підготувати їх до роботи в умовах сучасного ринку праці.

  Доповідь «Logistyka Efektywności» професора Тадеуша Покуси, проректора Академії прикладних наук Університету управління та адміністрування в Ополе, була присвячена питанням ефективності у логістиці в Польщі. У своїй доповіді доповідач розглядав основні підходи до визначення ефективності управління логістичними процесами в сучасних умовах. Професор Тадеуш Покуса розглянув питання вимірювання ефективності управління логістичними процесами та визначення відповідних показників. Доповідач навів приклади різних підходів до оптимізації логістичних процесів та успішних проєктів в цій галузі, які були реалізовані в країнах ЄС. Учасники конференції мали змогу порівняти польський досвід з управління логістичними процесами з українським та отримати корисні ідеї та підходи для розвитку власного бізнесу в галузі логістики. 

  Доктор наук, професор Софі Лю разом зі здобувачами Ейданом Райтом та Томасом Макліном з Університету Орала Робертса в США представили доповідь «Іnter-car communication implementation and advancement», присвячену впровадженню та розвитку міжавтомобільного зв’язку. Дослідження «Ефективність та надійність електричних автобусів» було проведене в Інженерній Школі Університету Орала Робертса в США. Доповідь була присвячена дослідженню ефективності та надійності електричних автобусів (ЕА). Професор Павло Навицький, разом зі здобувачами Джосією Найтом та Алексом Муллінзом з Університету Орала Робертса в США, проводять дослідження проблем безпеки на дорозі та шукають нові технологічні рішення для запобігання аварій та зменшення ризику виникнення небезпечних ситуацій на дорозі. безпеки дорожнього руху та зменшення ризику виникнення аварій.

  Професор кафедри тракторів, автомобілів та біоенергоресурсів НУБіП України Євген Іванович Калінін, представив доповідь, присвячену сучасним тенденціям використання інформаційних технологій на транспорті. 

  Професор Денис Ломотько представив результати досліджень з питань екологічної логістики в залізничному транспорті, оптимізації використання ресурсів транспортних систем, зменшення впливу на довкілля та впровадження екологічно чистих технологій. У своїй доповіді він розглядає перспективні напрямки розвитку залізничних систем на основі «зеленої логістики».

  Доповідь «Оптимізація пасажирських автоперевезень за критеріями якості», представлена доцентом НУБіП України Сергієм Бондарєвим, викликала дискусію серед науковців та гостей конференції та присвячена дослідженню методів оптимізації пасажирських автоперевезень з урахуванням критеріїв якості та містить детальний огляд наукових досліджень та розробок, пов’язаних з підвищенням якості транспортних послуг у галузі автомобільних перевезень пасажирів. 

  Активну участь у конференції брали здобувачі освіти НУБіП України спеціальності «Транспортні технології (на автомобільному транспорті)» та науково-педагогічні працівники механіко-технологічного факультету. Досвід співпраці з науковцями двох континентів дозволив учасникам конференції ознайомитися з кращими практиками та новими технологіями у галузі автомобільного транспорту та інфраструктури, що також сприятиме підвищенню якості освітнього процесу підготовки висококваліфікованих фахівців, здатних реалізовувати та впроваджувати нові ідеї та інноваційні рішення в цій галузі.

Лілія Савченко,
завідувачка кафедри транспортних технологій та засобів у АПК

 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook