ВИКЛАДАЧІ КАФЕДРИ АДМІНІСТРАТИВНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ ТА ЗЕД ДОЛУЧИЛИСЯ ДО ЛЕКЦІЇ ВІДОМОГО ПРОФЕСОРА ВІЛЬЯМА Х. МЕЙЄРСА ЩОДО ПРОДОВОЛЬЧОЇ БЕЗПЕКИ

28 квітня 2023 року
Кафедра адміністративного менеджменту та зовнішньоекономічної діяльності

 27 квітня 2023 року к.е.н., старший викладач кафедри адміністративного менеджменту та ЗЕД Людмила Чорненька відвідала онлайн-лекцію Почесного професора аграрної та прикладної економіки Науково-дослідного інституту продовольчої та аграрної політики Університету Міссурі PhD William H. Meyers «Global Food Security and Nutrition Crisis and Ukraine Impacts. Захід був організований Міжнародною освітньою платформою «Ukraine Global Faculty».

На лекції спікер  представив про різні типи продовольчої безпеки у країнах із низьким і високим рівнем доходу; вплив 4 Cs – конфлікту, клімату, Covid на продовольчу сферу. Крім того, лектор розповів про методи оцінювання продовольчої безпеки, розроблені Федеральною службою продовольства США та іншими міжнародними організаціями, а також здійснив аналіз ситуації у продовольчій сфері згідно даних методик. Також,  висвітлено вплив війни росії проти України на продовольчу безпеку, глобальне виробництво та торгівлю. 

  

William H. Meyers – основні факти про його професійне життя: 

В Науково-дослідному інституті продовольчої та аграрної політики викладає курс «The EU and its Eastern Neighbors». У Школі економіки, управління та статистики Болонського університету чиає лекції з продовольчої та аграрної політики, торгівлі та глобальної продовольчої безпеки. Є старшим науковим співробітником і довіреною особою Національного центру продовольчої та аграрної політики (Вашингтон, округ Колумбія).

Має ступінь доктора філософії з прикладної економіки в Університеті Міннесоти, а також є почесним професором економіки в Університеті штату Айова. Працював директором відділу аналізу сільського господарства та економічного розвитку ФАО (Рим, Італія) і консультантом регіонального офісу Європи та Центральної Азії Світового банку.

З 1991 по 2019 читав лекції з питань продовольства, сільського господарства та торгівлі в Україні. З 1997 по 2019 працював над кількома проєктами USAID та Світового банку в Україні. Провів стажування для 13 українських викладачів з 8 університетів, з більшістю з яких було укладено меморандуми про співпрацю.

Є автором і редактором таких книг: “Handbook of International Food and Agricultural Policies: Volume I” with Thomas Johnson, World Scientific Press. 2017; “Transition to Agricultural Market Economies: The Future of Kazakhstan, Russia and Ukraine” with Andrew Schmitz, CAB International, 2015; “Refocusing Agricultural and Rural Development Policies in Ukraine: Action Plan for the Road Ahead”. USAID, with Demyanenko, Johnson, and Zorya, USAID, 2005.

  

Дякуємо Вільяму Х. Мейєрсу за постійну підтримку України та українських науковців!

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook