ВАЖЛИВІ ДАТИ ВСТУП-2022

5 травня 2022 року

   Для вступу на перший курс для здобуття ступеня молодшого бакалавра, бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань) на основі повної загальної середньої освіти за денною формою здобуття освіти:

  • реєстрація електронних кабінетів вступників, завантаження необхідних документів розпочинається 01 липня;
  • медичні огляди та інші доконкурсні процедури, якщо це викликано установленими законодавством особливими умовами конкурсного відбору за відповідними конкурсними пропозиціями, проводяться до 13 липня;
  • прийом заяв та документів, передбачених розділом VI цього Порядку, розпочинається 14 липня та закінчується о 18:00 18 липня - для осіб, які вступають на основі індивідуальної усної співбесіди, творчих конкурсів; о 18:00 26 липня - для осіб, які вступають за результатами національного мультипредметного теста, а також творчих конкурсів, які були складені з 01 по 18 липня;
  • творчі конкурси проводяться в кілька потоків з 01 до 18 липня включно.
   Оприлюднення списків осіб, рекомендованих до зарахування за результатами позитивної оцінки індивідуальної усної співбесіди з повідомленням про отримання чи неотримання ними права здобувати вищу освіту за кошти державного або місцевого бюджету (за державним або регіональним замовленням) здійснюється не пізніше 12:00 23 липня.
  Вступники, які отримали рекомендації, мають виконати вимоги до зарахування на місця державного (регіонального) замовлення до 10:00 26 липня, включаючи подання письмової заяви про виключення заяв на інші місця державного (регіонального) замовлення. Зарахування цієї категорії вступників за державним замовленням відбувається не пізніше 15:00 26 липня. Заяви зарахованих осіб на інші місця державного (регіонального) замовлення виключаються впродовж 26 липня.
   Оприлюднення списків осіб, рекомендованих до зарахування за квотою-2, з повідомленням про отримання чи неотримання ними права здобувати вищу освіту за кошти державного або місцевого бюджету (за державним або регіональним замовленням) здійснюється в декілька етапів. Основний етап - не пізніше 12:00 23 липня. Вступники, які отримали рекомендації, мають виконати вимоги до зарахування на місця державного замовлення до 10:00 26 липня, включаючи подання письмової заяви про виключення заяв на інші місця державного замовлення. Зарахування цієї категорії вступників за державним замовленням відбувається не пізніше 15:00 26 липня. Заяви зарахованих осіб на інші місця державного замовлення виключаються впродовж 26 липня. Завершальний етап - не пізніше 12:00 29 вересня. Вступники, які отримали рекомендації, мають виконати вимоги до зарахування на місця державного замовлення до 10:00 30 вересня. Реалізація завершального етапу здійснюється шляхом переведення на вакантні місця державного, регіонального замовлення осіб, які зараховані на навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб. Переведення цієї категорії вступників відбувається не пізніше 15:00 30 вересня.
   Формування рейтингових списків вступників, надання рекомендацій до зарахування та оприлюднення списку рекомендованих з повідомленням про отримання чи неотримання ними права здобувати вищу освіту за кошти державного або місцевого бюджету (за державним або регіональним замовленням) здійснюються не пізніше 30 липня.
   Вступники, які отримали рекомендації, мають виконати вимоги до зарахування на місця державного або регіонального замовлення до 18:00 04 серпня; зарахування вступників за кошти державного або місцевого бюджету (за державним або регіональним замовленням) проводиться 05 серпня; за кошти фізичних та/або юридичних осіб - не пізніше ніж 30 вересня;переведення на вакантні місця державного, регіонального замовлення осіб, які зараховані на навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб на основі повної загальної середньої освіти (відповідно до цього Порядку),- не пізніше ніж 19 серпня; надання рекомендацій до зарахування та оприлюднення списку рекомендованих для вступників, які вступають на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб на відкриті та фіксовані конкурсні пропозиції, здійснюється не раніше 18:00 04 серпня.
 
Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook