Ніжинський фаховий коледж вшанував пам'ять Героїв Крут

31 січня 2022 року
     Минуло 104 роки від дня бою під Крутами, який для українського народу став символом героїзму та самопожертви в боротьбі за незалежність. Саме завдяки звитязі та сміливості українських воїнів ворожий наступ більшовиків на Київ було затримано.

     У цей час відбувалися переговори між Українською Народною Республікою і країнами Четверного союзу, а 9 лютого 1918 року було підписано Брестський мирний договір. Він означав визнання самостійної Української Народної Республіки суб’єктом міжнародних відносин. Події сьогодення свідчать, що історія повторюється: як і понад 100 років тому українська держава виборює свою незалежність та втрачає життя найкращих синів у війні проти Росії.

    Щороку колектив Ніжинського фахового коледжу НУБіП України бере участь у мітингу-реквіємі, який відбувається на території меморіального комплексу «Пам’яті Героїв Крут» поблизу с. Пам’ятне. Нинішній рік не став винятком: делегація співробітників, очолювана директором Оленою Литовченко, приїхала до станції Крути, щоб уклонитися подвигу загиблих.

     Крім того, викладачі коледжу на чолі з керівником фізичного виховання Юрієм Булавенком узяли участь у лижній ході, віддавши таким чином шану студентам, полеглим у 1918 році.

 

Вони полягли тоді, щоб ми жили зараз!
Слава Героям Крут! Слава Україні!

Наталія Шевченко,
заступник директора з виховної роботи

 


Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook