Олексій Макаренко з Києва обирає спеціальність «Галузеве машинобудування» в НУБіП України

29 січня 2022 року
     Одним із учасників Всеукраїнської олімпіади НУБіП України, що зареєструвались за спеціальністю 133 «Галузеве машинобудування» є Олексій Макаренко. Олексій є учнем 11 класу спеціалізованої школи № 207 загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів у м. Києві і планує здобути вищу освіту в НУБіП України на факультеті конструювання та дизайну.

  • Розкажіть, будь ласка, про себе.

     — Я народився в Україні, в місті Київ, де і нині проживаю з батьками. Навчаюся в 11 класі спеціалізованої школи №207 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови. Навчаюсь на підготовчих курсах в НУБіП України і планую брати участь у Всеукраїнській олімпіаді до вступу в університет 2022.

  • Звідки Ви дізнались про НУБіП України та факультет конструювання та дизайну?

     — Про НУБіП України дізнався від батьків та знайомих. За запрошенням співробітників кафедри надійності техніки факультету конструювання та дизайну, я відвідав онлайн День відкритих дверей весною 2021 року. У вересні минулого року я разом з батьками приїздив в університет, щоб краще ознайомитись з умовами майбутнього навчання. Також відбулась зустріч з деканом факультету Зіновієм Володимировичем Ружилом, який детально ознайомив з особливостями теоретичного та практичного навчання за освітнім ступенем «Бакалавр» та за магістерськими програмами. Заступник декана Олег Анатолійович Марус провів екскурсію до навчальних аудиторій та лабораторій факультету конструювання та дизайну. Особливо мене вразили сучасні лабораторії таких відомих компаній як АТ «Ельворті», KUHN-Ukraine, John Deere Україна, ТОВ «МАНН+ХУММЕЛЬ Фільтрейшн Текнолоджі Україна», що забезпечують навчальний процес студентів інженерних факультетів. Цікавим також було ознайомлення з матеріально-технічною базою кафедри військової підготовки, мрію пройти курс підготовки офіцера запасу.

  • Чому саме спеціальність «Галузеве машинобудування»? Що спонукало Вас обрати саме цю професію?

     — Свою подальшу діяльність хочу пов’язати з технікою. Мрію створювати сучасні машини і цим полегшувати умови виробництва та життя людей. Коли почали разом з батьками обговорювати питання про обрання майбутнього фаху, перебрали багато спеціальностей, але після екскурсії в НУБіП України я остаточно визначився і вирішив, що найбільше мене цікавить спеціальність «Галузеве машинобудування», а в майбутньому – магістерська програма «Технічний сервіс машин та обладнання сільськогосподарського виробництва». Зазначена спеціальність є досить перспективною та відкриває широкі можливості при подальшому працевлаштуванні, оскільки передбачає широкий спектр можливостей від конструювання та розробки машин до їх експлуатації та сервісного обслуговування.

 

  • Розкажіть про Ваші захоплення.

     — З дитинства дуже люблю грати в футбол. Майже протягом десяти років був гравцем футбольного клубу ДЮФК «Ніка» Київ. В університеті сподіваюся на можливості активно продовжувати займатися улюбленим видом спорту. Ще серед уподобань – риболовля.

 

  • Які маєте плани на майбутнє, що Ви очікуєте від навчання в НУБіП України?

     — У майбутньому прагну гарно скласти ЗНО та здійснити свою мрію – стати студентом НУБіП України, здобути вищу інженерну освіту. Від навчання в університеті очікую отримати гарні знання, які дадуть можливість само реалізуватися, знайти престижну роботу за фахом та досягти успіхів у житті. Також сподіваюся на нові та цікаві знайомства.

ПОБАЖАЄМО ОЛЕКСІЮ УСПІХІВ У НАВЧАННЯ,
УСПІШНОГО СКЛАДАННЯ ЗНО ТА РЕАЛІЗАЦІЇ ПЛАНІВ!!!


Розмову провів Андрій Новицький,
завідувач кафедри надійності техніки

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook