Студент факультету інформаційнох технологій Федір Карпович – призер чемпіонату Європи зі спортивної радіопеленгації 2021 року

13 вересня 2021, 10:17
м. Банско Республіка Болгарія

 

    Троє спортсменів НУБіП України повернулися 4 вересня з Республіки Болгарія з нагородами з чемпіонату і кубку Європи зі спортивної радіопеленгації 2021 року. Більше 200 спортсменів з 26 країн змагалися на території природного парку Пірін в околицях міста Банско розташованого у горах на висоті більше 1000 метрів.

    У змаганнях серед чоловіків 3 місце на чемпіонаті Європи у дисципліні з пошуку «лис» на діапазоні 3,5 МГц в складі збірної команди України зайняв Федір Карпович – студент 3 курсу факультету інформаційних технологій, кращий результат на кубку Європи Федір показав на дистанції спринту – 5 місце. Федір - вчорашній юніор, зумів ра зезультатами відбору протягом 2021 року увійти до трійки спортсменів дорослої збірної команди України на участь у чемпіонаті Європи луше у 1 дисципліні з чотирьох, але для молодого спортсмена і таке досягнення великий успіх, бо у спортивній радіопеленгації досвід спортсмена дуже сильно впливає на результат і переможцями і призерами міжнародних змагань серед дорослих у елітних групах серед чоловіків і жінок Ч/Ж21  стають спортсмени, яким за віком 30, 40 і навіть старші за 50 років. 

    У змаганнях серед жінок 3 місце на чемпіонаті Європи в особистому заліку з радіоорієнтування і 1 та 3 місця на класичних дистанціях в командному заліку в складі збірної команди України зайняла Олександра Пархоменко – асистент кафедри систем і інформаційних технологій  факультету інформаційних технологій, на кубку Європи Олександра зайняла 1, 1, 2, 3 місця в різних дисциплінах в особистому заліку.  

 

        У змаганнях серед ветеранів у кубку Європи 1 місце на дистанції спринту зайняв В’ячеслав Пархоменко – старший викладач кафедри фізичного виховання гуманітарно-педагогічного факультету, тренер секції спортивного орієнтування і спортивної радіопеленгації НУБіП України.


     Вперше за останні 30 років команда України вийшла на 1 місце за кількістю медалей завойованих на чемпіонатах Європи або світу в усіх вікових групах в усіх 4 дисциплінах в особистому і командному заліку. Старший тренер збірної команди України зі спортивної радіопеленгації останні 3 роки Олександра Пархоменко.

Вітаємо спортсменів з успішним виступом і підвищенням рейтингу університету на міжнародній арені!

Микола Костенко,
завідувач кафедри фізичного виховання

Гуманітарно-педагогічного факультету


Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook