На варті лісових пожеж. В Рахівському ЛДГ реставрували трактор, що виконує роль протипожежного модуля

3 серпня 2021 року
Закарпатське обласне управління лісового та мисливського господарства

На Рахівщині переважають хвойні насадження, тож ризик виникнення пожеж у теплу пору року надзвичайно високий, саме тому тут особливо дбають про належну протипожежну безпеку у підпорядкованих лісах, – інформують в Рахівському ЛДГ.

На території кожного з 7 лісництв, підпорядкованих підприємству, є кімнати зберігання пожежного інвентарю, на базі лісгоспу для упередження лісових пожеж є все необхідне, а саме: 4 мотопомпи, сокири (78 шт.), граблі (107 шт.), лопати (331 шт.), бензопили (13 шт.), мотики (70 шт.), відра (72 шт.), багор (20 шт.), черговий спец одяг (119 шт.), аптечки (61 шт.), вогнегасник (40 шт.), рукавиці (118 пар.), ємність для питної води на 10 л (26 шт.), кухлі для води (80 шт.), хлопавки (117 шт.), ранцеві оприскувач (18 шт.), вила (9 шт.), ліхтарики (51 шт.), сокирлянки (31 шт.), рації (12 шт.), ящики з піском, пожежні напірні рукави (44 метри), противогази (43 шт.) та каски (13 шт).

Також є трактор TAF із причіпною бочкою. Який виконує роль протипожежного модуля.

«Цього року ми провели капітальний ремонт трактора TAF- пофарбували, відремонтували та переобладнали. Раніше трактор мав тільки лісогосподарське призначення – збір та трелювання дерев, хлистів або сортиментів від місця валки до лісовантажного пункту, а тепер він зможе при загорянні допомогти гасити лісову пожежу», – відзначає директор Рахівського лісодослідного господарства Василь Шемота.

Працівники державної лісової охорони ДП «Рахівське ЛДГ» стоять на варті навколишніх лісів цілодобово, вони дбають про безпеку та вживають всіх необхідних заходів для збереження лісових масивів. Проте й кожному з нас варто цінувати їх працю та пам’ятати, що значно важливіше та ефективніше не допускати пожеж, адже, за статистикою, дев’яносто відсотків загорянь в лісах трапляється саме через людську недбалість.

 

Джерело: Закарпатське обласне управління лісового та мисливського господарства. https://zakarpatlis.gov.ua/na-varti-lisovykh-pozhezh-v-rakhivskomu-ldh-r...

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook