В лісах Житомирщини - висока пожежна небезпека! Лісівники закликають бути відповідальними

13 травня 2021 року
Житомирське обласне управління лісового та мисливського господарства

Впродовж минулої доби державна лісова охорона підприємств Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства неодноразово надавала допомогу підрозділам ДСНС ліквідовувати пожежі на полях.
Так пожежний автомобіль, трактор з плугом та 5 бійців пожежної ланки Народицького спецлісгоспу гасили вогонь на полі поблизу села Ласки. Ще 1 пожавтомобіль, 1 трактор та 6 лісівників з ранцевими вогнегасниками допомагали ліквідовувати загорання трав'янистої рослинності вздовж залізничних шляхів.
Державна лісова охорона та трактор з плугом Малинського лісового господарства брала участь у ліквідації загоряння на полях біля с.Слобідка.
Працівники Житомирського держлісгоспу гасили горіння лісової підстилки поблизу с. Болярка, працював трактор з плугом.
Бердичівським лісгоспом також надано допомогу у ліквідації загорання лісової підстилки біля с.Скраглівка у таборі відпочинку.
Завдяки професійним та злагодженим діям лісівників та рятувальників, до лісу вогонь не допущено.
Крім того, рейдові групи Ємільчинського та Радомишльського держлісгоспів виявили лісопорушників, на котрих накладено штрафи за засмічення лісів.
Лісівники області вкотре звертаються до мешканців та гостей області із застереженням бути відповідальними та обережними з вогнем у лісі та поблизу нього, адже це може завдати значної шкоди довкіллю.
 

Джерело: Житомирське обласне управління лісового та мисливського господарства. https://zt-lis.gov.ua/pres-sluzhba/novina/article/v-lisakh-zhitomirshchi...

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook