Команда гуртожитку №4 - переможець турніру з футболу між гуртожитками

12 вересня 2020 року
     11 вересня на стадіоні біля гуртожитку №2 відбулася фінальна гра турніру з футболу між гуртожитками.

Турнір був відкрий проректором з навчальної та виховної роботи Сергієм Квашою, який побажав гарної гри та зазначив, що студенти молодці, адже вони відстоюють честь своїх гуртожитків.

Після чесно проведеного жеребкування стало відомо, що відбудеться три матчі.
     Перша гра відбулася між №5 і №10 гуртожитками, яка проходила у 2 тайми по 15 хвилин. Перший тайм завершувався з рахунком 1:1.
     Перша премога дісталась гуртожитку №5 з рахунком на їх користь 2:1.
     Другий матч відбувся між №4 та №10 гуртожитками. У першому таймі лідерами стали студенти 10 грутожитку з рахунком 1:0. Другий тайм зрівняв рахунки, а ближче до середини тайму гравців команди №4 почали більш позиційно атакувати і у фіналі матчу рахунок був 2:1 на користь №4 гуртожитку.
     Фінальним етапом став зіграний матч між №4 та №5 гуртожитками.

Гра пройшла дуже напружено. Розпочали команди досить обережно, приглядаючись один до одного, та проводили поодинокі атаки, які особливою загрозою для воріт суперника не були.  Матч завершився з рахунком 3:1 і неминучою перемогою №4 гуртожитку.

Нагородження провів директор ННЦ виховної роботи та соціального розвитку Геннадій Ржевський.