Студенти факультету харчових технологій та управління якістю продукції АПК: навчаємося дистанційно і отримуємо гарні бали!
Запровадження дистанційної роботи по всій території України на час обмежувальних заходів через коронавірус Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)» від 17.03.2020 року заставило всіх студентів НУБіП України працювати з гаджетами ще більше. Хоча не можна сказати, що на платформі Elear nubip студенти раніше не працювали.
Студенти факультету харчових технологій та управління якістю продукції АПК з першого курсу знають, що таке дистанційне навчання, бо вивчення теоретичного матеріалу, підготовку протоколів лабораторних робіт, самостійних робіт вони здійснюють за допомогою ЕНК. Проте тепер все навантаження у студентів поза університетом і це за їх словами трошки їм заважає. Але ми всі отримали виклик сьогодення, тому маємо гідно вистояти і в таких умовах працювати.
Кафедра процесів і обладнання переробки продукції АПК завжди прививала студентам не тільки навчання в лабораторіях університету та на підприємствах харчової промисловості, але й діалог викладач-студент поза стінами цих організацій. Бо всі дисципліни знаходяться в Ельорні, і не дивно, що зараз кожного дня ми працюємо зі студентами, спілкуючись в форумах на платформі Elear nubip, ведемо розмови по Viber чи іншими соціальними мережами. Ще декілька років назад про це навіть ніхто і не думав, але задля здоров’я кожного з нас і нашої неньки-України ми це робимо свідомо.
Студенти зараз більше навчаються вдома, викладачі також більше знаходяться біля своїх ноутбуків та комп’ютерів. Тобто робота кипить і незважаючи чи є за розкладом заняття чи ні, ми всі з великою відповідальністю ставимося до ситуації, що склалася, і допомагаємо один одному морально витримати це тимчасове становище чи словом, чи посмішками чи приємними бонусами для студентів.
Звичайно велика кількість заходів студентів в Ельорні під час занять і вона може досягати до 3500 і це радує, але кожного дня ми спостерігаємо в звіті кількість студентів, які заходять на електронні навчальні курси, і що головне, студенти запитують, а викладачі надають консультації як виконати завдання, як підготуватися до лекції, яким чином правильно підійти до виконання лабораторної роботи, що потрібно зробити, щоб отримати правильний результат.
Ми – оптимісти, ми – найкращі, наші студенти – чудові діти і ми всі разом переможемо цей вірус.
Наука іде вперед, навчальний процес теж пристосувався до нинішніх умов. Все буде гаразд, бо завтра новий день!
Так, це життя, коли щебечуть діти
У дзвоні-передзвоні визрілих пісень.
І як же можна всім нам не радіти,
Стрічаємо разом ми завтрашній наш день!
Жеплінська Марія,
доцент кафедри процесів і обладнання продукції АПК