Рада аспірантів НДІ здоров’я тварин оновлює свій склад

2 березня 2020 року
Днями на факультеті ветеринарної медицини відбулася звітно-виборча конференція Ради аспірантів. Про виконану роботу за звітний період прозвітувала голова організації Кощавка М.М.
Всього на обліку значиться 49 аспірантів, у т.ч. 41 – очної форми навчання, 8 – за контрактом. Присутні на зборах – 26 аспірантів.


У роботі Рада аспірантів (РА) керувалася «Положенням про Раду аспірантів», планом роботи РА на 2019 рік, розпорядженнями декана та директора НДІ здоров’я тварин. Всього за звітний період відбулося 8 засідань РА, де розглядалися питання дисципліни, наглядної агітації, запланованих заходів тощо. До РА входило 5 осіб. У вересні 2019 року відбувся звіт голови РА на засіданні науково-технічної ради НДІ здоров’я тварин. Робота була оцінена позитивно.
Новообраному складу РА НДІ здоров’я тварин бажаю плідної роботи за всіма напрямкам діяльності, адже у цьому році будемо відзначати 100-річний ювілей факультету ветеринарної медицини.


Усім присутнім науково-педагогічним працівникам, декану, директору НДІ та аспірантам висловлюю велику вдячність за посильну допомогу під час діяльності нашої громадської організації.
Цього ж дня було обрано новий склад РА, який одностайно проголосував за нового голову Ради аспірантів НДІ здоров’я тварин Гончара В.В.


Ексголова ради аспірантів Кощавка М.М.

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook