Викладачі НУБіП побували на благодійному балу «All you need is LOVE» у колонній залі КМДА

16 лютого 2020 року
     Неймовірний казковий бал закоханих, на паркеті кружляють пари у танці минулих століть. Приємно, що класика незмінно надихає, а Київ підтримує традицію світських балів, завжди у тренді чемність та вміння презентувати себе... Бути вихованим і шляхетним – незмінні пріорітети. 14 лютого 2020 у Колонній залі Київської міської державної адміністрації відбувся благодійний бал-дискотека «All you need is LOVE». Метою проведення цього благодійного балу: збір коштів на лікування Данила Патенка, студента КНУ імені Тараса Шевченка, у якого виявили гострий монобластний лейкоз. Данилу наразі необхідна пересадка кісткового мозку закордоном. Зібрана сума буде перерахована на рахунок Всеукраїнського благодійного фонду «HelpGroup». За посиланням акаунт – https://instagram.com/help_dan_patenich?igshid=1gwzoxmg7calc

     Ольга і Сергій стали власниками картини Василя Моісєєва – українського художника, який подарував роботу на аукціон балу, його роботи є у приватних колекціях України, Білорусі, Росії, Казахстану, Угорщини, Німеччини, Куби, а відтепер і у Києві.

 

  

     Усім бажаючим було запропоновано зіграти у лотерею, розіграш подарунків підтримав коуч і фітнес тренер В’ячеслав Казанцев – подарував три сертифікати на комплексні персональні тренування «Скульптор тіла».
     
В’ячеслав прийшов на бал з коханою і поділився емоціями:
     «Що таке день кохання або день святого Валентина?... День кохання, для мене це день, коли ми можемо ще раз зануритись у почуття, не забувати що біля нас є наші половинки. У вихорі життя іноді ми забуваємо про почуття і подарунки, а День Валентина офіційне нагадування про те, що нині, день кохання й потрібно відкласти усі бізнесові справи подалі, та як найбільше найщиріше приділити час своїм коханим та любові до нашого світу...
     Що таке бал? – це вираження краси людських рухів та здорового тіла. Мій проект «Скульптор Тіла», насамперед дати впевненість кожному, це певна авторська програма, коли людина «ліпить» своє прекрасне тіло, а потім на балу має можливість продемонструвати прекрасну душу в гармонії з фізичним тілом.... бал – це дозвілля і час натхнення, у танці є можливість та спосіб передачі емоцій тепла почуттів....

     Я радий, що можу долучитися до доброчинності, місія таких заходів насамперед це можливість для нових комунікацій, нових зв’язків... це можливості створювати та проектувати нові шляхи... наприклад моя місія, як коуча, популяризувати здоровий спосіб життя, кожен має поважати себе і знати ціну здорового способу життя, звернути увагу на те, що наша їжа має бути насамперед корисною тому що, ми те що ми їмо. Будьте красивими і щасливими, несіть світло і не соромтеся свого тіла...»

     Зі своїми студентами прийшла на бал Діана Міненко – засновниця Танцювальної студії/Selfbalance – Style in each movement, ініціаторів проекту "Раку Ні!", мета котрого сприяти реабілітації, по четвергах працює безкоштовна группа по танцям для онкохворих.

     Команда танцювальної студії преміум класу – Selfbalance – Style in each movement, щиро вдячна за запрошення на вишуканий, благодійний та романтичний захід – Бал "All you need is love!". Кращі танцювальні пари вечора отримали призи – подарункові сертифікати на персональні уроки у школі танців «Selfbalance».
     «Ми пишаємося тим, що Київ, все більше і більше популяризує культуру танцю, обізнаність в етикеті та стилі. Кожен хто танцює, несе світло. Ми разом здатні поширити цю чудову культурно-освітню та Бальну традицію, серед сердець українців та нагадати світу про те, як ми пишаємося своїм творчим надбанням.

     Важливим також є те, що завдяки поширенню та маштабуванню таких значних подій, як Бал "All you need is love!" маємо нагоду зібратися разом, спільнотою підтримати людей, які мріють про одужання. Маємо змогу зібрати кошти для онкохворих та поділитися надією і вірою в їх шлях до щасливого та здорового життя. Дякуємо за організацію, запрошення та допомогу онкохворим, завжди з Вами у цій людяній, добрій та надихаючій справі!», – ділиться емоціями Діана Міненко (Selfbalance – Style in each movement.).

 

     Доцент Вероніка Василівна Чекалюк серед запрошених гостей доброчинного вечора. Науковець наголошує на тому, що «бал – це гарна нагода знайти собі друзів та провести цікаво час, у повсякденному житті кожному варто приділити увагу доброчинності, етикету, дипломатії, володінню мистецтвом комунікацій, прогнозуванню, руйнуванню шкідливих стереотипів...»

  

     Вероніка Чекалюк любить бали і добре орієнтується у мистецтві світського етикету та тонкощах дипломатії, вважає, що доброчинний вечір «All you need is LOVE» це чудовий спосіб допомогти, молодці організатори, зокрема пані Катерина Довгопола, громадська організація «Фундація активної молоді України», Київський молодіжний центр, органи студентського самоврядування, усі хто долучився до доброчинності у підтримку Данила Патенка. Бажаючим долучитися – посилання https://instagram.com/help_dan_patenich?igshid=1gwzoxmg7calc 


Матеріал підготувала: Діана Колесник,
гурток «Юний журналіст»

 

   

 

 

 

 

 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook