Рада роботодавців ННІ неперевної освіти і туризму

 

Станом на 13.02.2024 р.

Рада роботодавців
ННІ неперервної освіти і туризму НУБіП України


1. Бакун Юрій Олександрович, Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України.
2. Бондар Юрій Миколайович, заступник голови Чабанівської селищної ради Київської області.
3. Васильєв Володимир Павлович, Голова «Спілки розвитку сільського зеленого туризму в Україні».
4. Ващенко Юлія Олександрівна, головний спеціаліст відділу лікувально-профілактичної допомоги дорослого населення Департаменту охорони здоров`я м.Києва.
5. Вержиховський Олександр Мар’янович, директор департаменту з питань безпеки життєдіяльності‚ охорони навколишнього природного середовища та агропромислового комплексу Секретаріату Кабінету Міністрів України.
6. Гаврилова Яніна Юріївна, Голова правління спілки «Всеукраїнська асоціація гідів».
7. Гордієнко Алла Олександрівна, начальник відділу кадрового менеджменту Міністерства регіонального розвитку України.
8. Грицяк Наталія Василівна, завідувач сектору аналітичної роботи Національного агенства України з питань державної служби.
9. Дідух Марія Миколаївна, директор Громадської спілки «Всеукраїнський аграрний форум», заступник Голови Ради роботодавців ННІ неперервної освіти і туризму.
10. Довбіус Інна Олександрівна, головний спеціаліст відділу організаційно-методичного забезпечення та заохочувальної політики Департаменту персоналу Міністерства регіонального розвитку України.
11. Жемойда Олександр Віталійович, директор департаменту багатосторонніх та двосторонніх торговельних угод Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.
12. Іванов Валерій Юхимович, Віце-президент Федерації спортивного туризму України, майстер спорту, суддя національної категорії зі спортивного туризму.
13. Клебанова Людмила Генадіївна, Голова правління Всеукраїнської громадської організації «Рада жінок-фермерів України».
14. Корінець Роман Ярославович, Всеукраїнська громадська організація «Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України», Голова Ради роботодавців ННІ неперервної освіти і туризму.
15. Краснолуцький Олександр Васильович, заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України.
16. Кудінова Наталія Петрівна, головний спеціаліст відділу добору тарозвитку персоналу управління кадровогозабезпечення Держпродспоживслужби України.
17. Латанюк Наталія Вікторівна, випускник освітньо-професійної програми 281 «Публічне управління та адміністрування» другого (магістерського) рівня, директор КП «Керуюча компанія з обслуговуванняжитлового фонду Голосіївського району м. Києва».
18. Лещенко Роман Миколайович, Міністр аграрної політики та продовольства України.
19. Лещенко Оксана Володимирівна, випускник освітньо-професійної програми 281 «Публічне управління та адміністрування» другого (магістерського) рівня, заступник начальника управління Держгеокадастру України.
20. Лутак Віталій Анатолійович, головний спеціаліст відділу організаційного забезпечення та контролю головного управління вищої освіти, директорату вищої освіти і освіти дорослих МОН України;
21. Магалецька Ірина Анатоліївна, кандидат економічних наук, керівник відділу навчання Reikavts Hotel Group.
22. Мєтєлєва Інна Дмитрівна, Українська асоціація фінтех та інноваційних компаній, заступниця Голови правління з AgriFoodTech.
23. Міщенко Валерія, начальник управління кадрового забезпечення Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.
24. Опанащук Юрій Якович, Голова правління асоціації готельних об`єднань та готелів міст України, к.е.н., заслужений працівник сфери послуг України.
25. Рибчинський Родіон Станіславович, Громадська спілка «Борошномели» України, Голова спілки.
26. Романова Анна Анатоліївна, кандидат економічних наук, доцент, національний експерт туристичної галузі.
27. Самосуд Світлана Василівна, Голова профспілки працівників агропромислового комплексу України.
28. Старинець Олександр Георгійович, Керівник секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики.
29. Тимошенко Тетяна Олександрівна, Голова ради «Всеукраїнська Федерація роботодавців у сфері туризму України».
30. Цикаленко Тамара Вікторівна, випускник освітньо-професійної програми 281 «Публічне управління та адміністрування» другого (магістерського) рівня, Голова ОСН «Голосієво».
31. Фурсенко Іван Миколайович, перший заступник керівника Всеукраїнської асоціації громад.
32. Шевченко Ольга Петрівна, заступник Голови Держпродспоживслужби.
33. Юхновський Олег Іванович, Голова комітетупідприємців агропромислового комплексу при Торгово-Промисловій Палаті України.

 

Секції Ради роботодавців ННІ неперервної освіти і туризму НУБіП України
Секція «Публічне управління та адміністрування»:

1. Томенко Микола Володимирович – засновник фонду «Рідна країна», доктор політичних наук, професор.
2. Старинець Олександр Георгійович – керівник секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики, доктор економічних наук.
3. Федоренко Олександр Вікторович – начальник Управління організаційної діяльності Центрального апарату Державної екологічної інспекції України.
4. Шуревич Ліна Михайлівна – директор Управління агропромислового розвитку Київської обласної державної адміністрації, кандидат наук з державного управління.
5. Вакуленко Юлія Валеріївна – головний спеціаліст відділу насінництва та розсадництва управління насінництва та охорони прав на сорти рослин Департаменту аграрного розвитку Міністерства аграрної політики та продовольства України, випускник магістратури зі спеціальності «Публічне управління та адміністрування» НУБіП України.
6. Лутак Віталій Анатолійович – начальник відділу змісту освіти та модернізації освітнього процесу Головного управління вищої освіти і освіти дорослих директорату фахової передвищої, вищої освіти Міністерства освіти і науки України, випускник магістратури зі спеціальності «Публічне управління та адміністрування» НУБіП України.
7. Маркушин Олександр Григорович – Ірпінський міський голова, здобувач ступеня доктора філософії зі спеціальності «Публічне управління та адміністрування» НУБіП України.
8. Перфілов Олексій Львович – секретар Боярської міської ради, здобувач ступеня магістра спеціальності «Публічне управління та адміністрування» НУБіП України.
9. Замідра Сергій Володимирович – перший заступник голови Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Всеукраїнська асоціація громад», здобувач ступеня доктора філософії зі спеціальності «Публічне управління та адміністрування» НУБіП України.
10. Селіванов Сергій Володимирович – заступник директора Вищої школи публічного управління, кандидат наук з державного управління.
11. Васильєва Наталія Вікторівна – координатор Програми USAID зі співпраці з комітетами Верховної Ради України, доктор наук з державного управління, професор.
12. Іванова Тамара Вікторівна – професор кафедри публічного управління і проектного менеджменту ДЗВО «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України, доктор наук з державного управління, професор.
13. Качан Яна Віталіївна – завідувач кафедри публічного управління та публічної служби Академія праці, соціальних відносин і туризму, кандидат наук з державного управління.
14. Карпюк Мирослав – доктор наук публічного адміністрування, професор факультету адміністрації та права Вармінсько-Мазурського університету м. Ольштин, Республіка Польща.


Секція Управління інноваційною та консалтинговою діяльністю спеціальність 073 «Менеджмент»:

1. Шкураков Сергій Володимирович – в.о. голови правління Державної фінансово-кредитної установи України.
2. Шеремета Віктор Васильович – голова ФГ «Геркулес» (Київська область), перший віце-президент АФЗУ, депутат Київської обласної ради, заступник Міністра агарної політики та продовольства України (2017-2019).
3. Володін Сергій Анатолійович – д.е.н., член.-кор. НААН, директор Інституту інноваційної біоекономіки.
4. Юхновський Олег Іванович – голова Комітету підприємців АПК при ТТПУ, кандидат сільськогосподарських наук, Заслужений працівник сільського господарства України.
5. Сокирін Олександр Іванович – директор сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу «Сокіл ДФ».
6. Бітієв Ярослав – директор Hub 4.0.
7. Мєтєлєва Інна Дмитрівна – заступник голови правління Української Асоціації фінтеху та інноваційних компаній, невиконавчий директор фінансово-інвестиційної групи CharterHCP (Великобританія).
8. Розвадовський Річард – ключовий експерт з питань сільського розвитку проекту ЄС «Інституційна та політична реформа дрібномасштабного сільськогосподарського господарства в Україні» (IPRSA).
9. Кирильчук Ігор Григорович – експерт з міжнародних проектів системи ООН.
10. Мартиненко Тетяна Валеріївна – головний бухгалтер ТОВ АгроЗем Холдинг.
11. Теслюк Віктор Васильович – директор наукового парку «СПЯЖ» НУБіП України.


Секція «Готельно-ресторанного бізнесу, туризму і дорадництва»:

1. Бакун Юрій Олександрович – Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України.
2. Васильєв Володимир Павлович – Голова «Спілки розвитку сільського зеленого туризму в Україні».
3. Гаврилова Яніна Юріївна – Голова правління спілки «Всеукраїнська асоціація гідів».
4. Дідух Марія Миколаївна – директор Громадської спілки «Всеукраїнський аграрний форум».
5. Іванов Валерій Юхимович – Віце-президент Федерації спортивного туризму України, майстер спорту, суддя національної категорії зі спортивного туризму.
6. Корінець Роман Ярославович – Всеукраїнська громадська організація «Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України», Голова секції.
7. Лутак Віталій Анатолійович – головний спеціаліст відділу організаційного забезпечення та контролю головного управління вищої освіти, директорату вищої освіти і освіти дорослих МОН України.
8. Магалецька Ірина Анатоліївна – кандидат економічних наук, керівник відділу навчання Reikavts Hotel Group.
9. Міщенко Валерія – начальник управління кадрового забезпечення Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.
10. Опанащук Юрій Якович – Голова правління асоціації готельних об`єднань та готелів міст України, к.е.н., заслужений працівник сфери послуг України.
11. Романова Анна Анатоліївна – кандидат економічних наук, доцент, національний експерт туристичної галузі.
12. Світлична Олена Олександрівна – директор туристичної фірми ТОВ «ТА», «7 футів».
13. Тимошенко Тетяна Олександрівна – Голова ради «Всеукраїнська Федерація роботодавців у сфері туризму України».
14. Юхновський Олег Іванович – Голова комітету підприємців агропромислового комплексу при Торгово-Промисловій Палаті України.
15. Рибчинський Родіон Станіславович – Громадська спілка «Борошномели» України, Голова спілки.
 

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook