Засідання координаційної ради

12 грудня 2019, 14:00
Корпус № 3, ауд. 301

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

  1. Про хід виконання наукової роботи з розробки трансформаційної стратегії державного регулювання інформаційного простору як соціально-економічного чинника національної безпеки України (доповідає Вороненко І.В.).
  2. Про хід виконання досліджень наукових основ створення комплексу технологій виробництва продуктів для дитячого і дієтичного харчування (доповідає Голембовська Н.В.).
  3. Про хід виконання наукової роботи з розробки ресурсоефективних режимів вирощування овочевої продукції в тепличних комплексах (доповідає Дудник А.О.).
  4. Про хід виконання наукової роботи з розробки системи формування та реалізації лідерського потенціалу молоді об’єднаних територіальних громад України (доповідає Морозюк Н.В.).
  5. Про хід виконання теоретично-експериментального обґрунтування механізмів комплексної взаємодії фітотоксичних чинників на процеси, що зумовлюють продуктивність сільськогосподарських культур (доповідає Нестерова Н.Г.).
  6. Про хід розроблення високоефективних автоматичних регуляторів (доповідає Ромасевич Ю.О.).
  7. Про використання бюджетних коштів по статтям витрату 2019 р. (доповідають Шостак В.М., директори НДІ).
  8. Про затвердження до друку монографій та рекомендацію їх на розгляд вченої ради НУБіП України (доповідає Мельник В.І.).
  9. Різне.

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook