Студенти Університету запрошуються до участі у стипендіальній програмі «Завтра.UA» 2019-2020 рр.

22 жовтня 2019 року

     16 жовтня 2019 року стартувала стипендіальної програми «Завтра.UA» 2019-2020 рр., з якою наш університет співпрацює вже майже 10 років. 

     Усі студенти старших курсів НУБіП України мають можливість долучитися до участі у Стипендіальну програму «Завтра.UA» та скористатись її можливостями.      Прийом заявок на участь у конкурсі відкрито на сайті програми zavtra.in.ua
з 16 жовтня до 29 листопада 2019 року

     Стисло про умови участі студентів університету в конкурсі «Завтра.UA»:

  • до участі у конкурсі запрошуються студенти бакалаври 3-4 курсів та магістри 1-2 років навчання всіх факультетів та навчально-наукових інститутів денної форми навчання, громадяни України віком до 35 років включно;
  • прийом заявок на участь у конкурсі буде відкрито на сайті програми zavtra.in.ua з 16 жовтня до 29 листопада 2019 року.

     Необхідні документи, які потрібно завантажити до реєстраційної форми конкурсу:

  1. Конкурсна робота (студентське наукове дослідження) за науковим напрямом, обсягом не більше 8 друкованих сторінок українською або англійською мовою.
  2. Відгук на конкурсну роботу від наукового керівника або іншого авторитетного науковця.
  3. Рекомендаційний лист, що підтверджує соціальну або громадську діяльність конкурсанта.
  4. Портретне фото високої якості, зроблене протягом останніх 6 місяців.
  5. За наявності: копії документів, що підтверджують наукову і громадсько-соціальну діяльність.


     Ключові вимоги до аплікантів, які будуть відібрані за результатами конкурсного добору:
• активна позиція та досвід у реалізації громадських і соціальних проектів та ініціатив, що підтверджується рекомендаційним листом;
• оригінальність ідей щодо фахового поля дослідження, які обґрунтовуються у конкурсній роботі (студентському досліджені);
• мотивація до особистісного та професійного росту;
• лідерський потенціал, комунікаційні та творчі здібності.

     Стипендіати «Завтра.UA» впродовж року отримують від Фонду Віктора Пінчука програми щомісячну стипендію розміром 2240 грн, а також мають змогу одержати фінансову та експертну підтримку проектів наукового, соціального, екологічного або бізнес спрямувань. Щороку стипендіатів програми «Завтра.UA» беруть участь у командотворчих тренінгах, вивчають основи розробки соціальних та бізнес-проектів, зустрічаються з провідними українськими й міжнародними політиками, науковцями та діячами культури.

     Більш детальну інформацію про умови конкурсу «Завтра.UA» можна дізнатись на сайті zavtra.in.ua у розділі «Конкурс» та у доданих матеріалах:
Презентація конкурсу Завтра.UA (формат файлу .pdf);
Банери стипендіальної програми.


     Сподіваємося на велику зацікавленість студентів нашого Університету у конкурсі «Завтра.UA» 2019/20 та бажаємо перемог!!!

 

 

 

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook