КОНФЕРЕНЦІЯ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ В НУБІП УКРАЇНИ

19 травня 2012 року
18.05.2012 року в Національному університеті біоресурсів і природокористування пройшла конференція трудового колективу, на якій був заслуханий та обговорений звіт ректорату про результати діяльності університету за 2011 рік, а також затверджені завдання на 2012 рік.
На конференції був присутній новообраний голова наглядової ради університету, Перший віце-прем’єр-міністр України Хорошковський Валерій Іванович. У своєму виступі він поділився з присутніми своїми приємними враженнями від наукового потенціалу колективу та досягнутих ним результатів. Валерій Іванович підкреслив важливість співпраці наших науковців з урядом країни задля подальшого розвитку та процвітання держави.
В своїй доповіді ректор НУБіП України академік Мельничук Дмитро Олексійович прозвітував про діяльність університету в 2011 році та сконцентрував увагу на пріоритетних напрямах подальшого розвитку університету. Далі про свою роботу та досягнуті в минулому році результати розповіли науковці НУБіП України.
Крім того на конференції трудового колективу представницею концерну ТЮФ Рейланд, був вручений Сертифікат системи менеджменту якості в освітній і науково-дослідницькій діяльності, згідно стандарту ISO9001:2008. ТЮФ Рейланд є однією з провідних компаній з проведення незалежної експертизи менеджменту якості в багатьох видах діяльності, установ і організацій, що визнається на світових ринках.
Конференція трудового колективу своїм рішенням схвалила роботу ректорату за 2011 рік та затвердила план подальшого розвитку університету.
Затверджено також в новій редакції положення про оплату праці та визначено напрямки діяльності адміністрації і профкому університету по виконанню ряду зобов’язань, згідно колективного договору на 2012 рік.

 


Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook