НАУКОВИЙ ВІЗИТ У ЛУЦЬК

14 червня 2019 року
м. Луцьк

   Представники із двадцяти країн світу прибули до Луцька, аби взяти участь у II Міжнародній конференції «Проектування, моделювання, виробництво: інноваційний обмін (DSMIE-2019)».   

    Конференція відбувалася під керівництвом ректорів Луцького національного технічного університету Петра Савчука та Сумського державного університету Анатолія Васильєва, а також деканів факультету технічних систем і енергоефективних технологій СумДУ Олександра Гусака та технологічного факультету Луцького НТУ Олега Заболотного. Засновник конференції - доцент кафедри технології машинобудування, станків та інструментів Віталій Іванов (СумДУ). 

   Конференція тривала з 11 до 14 червня і була поділена на одинадцять сесійних програм. Офіційне відкриття конференції відбулося 12 червня, на якому учасникам був показаний навчально-виробничий комплекс Луцького технічного університету, а також відбулися сесійні засідання з виробничої інженерії.

   13 червня відбулися сесійні засідання з виробничої та хімічної інженерії, у роботі яких вдруге бере учать Національний Університет Біоресурсів і Природокористування України, зокрема кафедра процесів і обладнання переробки продукції АПК. Раніше, у 2018 році у Сумах, доктор технічних наук, професор Сухенко Юрій Григорович брав участь в роботі конференції з доповіддю про математичне моделювання корозійно-механічного змащування вузлів і робочих органів харчового обладнання.

    У цьому році вперше у роботі конференції взялив участь аспірант професора Сухенка Ю.Г. Дудченко Владислав. Він доповів науковій спільноті про сучасні способи виробництва пектинових паст, які мають оздоровчі властивості та виводять з організмулюдини радіонукліди і важкі метали. Доповідь викликала жваву дискусію серед учасників конференції, тому що темадоповіді торкалась кожного. Таким чином аспірант Дудченко В. провів апробацію власних досліджень, що є підгрунтям для його дисертаційної роботи. 

           

    Зокрема доцент кафедри екології Сумського національного університету Ірина Васькіна зазначила, що дана тематика є досить важливою, тому що питання екології займають чільне місце у житті людини. ЇЇ зацікавило питання вирощування безпечної сировини і дослідження готового продукту на вміст важких металів та радіонукдів. Була запропонована співпраця у проведенні досліджень.

DSMIE-2019 – це потужна конференція, на якій зустрічаються науковці, представники провідних виробництв та закладів освіти, лабораторій з різних країн світу задля пошуку та впровадження в виробництво, спільних проектів у технології машинобудування, механічній, хімічній та харчовій інженерії. Доповіді зроблені на конференції входять до науково-метричної бази «Scopus».

Приємно, що науковий внесок у її проведення зроблений аспірантом нашої кафедри Владиславом Дудченком.   

                 

Доцент кафедри ПіОПП АПК

Михайло Муштрук

 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook