Форум "З вуст очевидців: Токіо - Фукушіма - Ішіномакі (Тохоку)

21 березня 2012 року
             11 березня 2011 року назавжди увійде в японську та світову історії як день великої трагедії та втрат. З перших хвилин землетрусу світові ЗМІ інформували суспільство щодо його сили та руйнівної шкоди, кількості загиблих та рівня радіації після аварії на атомній електричній станції Фукушіма.
             Як змінилася філософія життя японців після 11 березня? Які настрої японського суспільства вирують навколо питань безпеки використання атомної енергії? Як японці ліквідують наслідки викиду радіоактивних елементів у навколишнє середовище? Чому кожен японець вважає за потрібне особисто зробити внесок у відбудову і розвиток постраждалих префектур та як громадські/молодіжні/екологічні організації діють у крок реабілітації японського суспільства?
             Відповіді на ці та інші питання Ви можете отримати 21 березня 2012 року в Українсько-Японському Центрі НТУУ «КПІ» відвідавши форум "З вуст очевидців: Токіо - Фукушіма - Ішіномакі (Тохоку). Досвід українських волонтерів та історії учасників подій і післядії Великого східнояпонського землетрусу і цунамі 3/11/2011 року ".
           "З вуст очевидців: Токіо - Фукушіма - Ішіномакі (Тохоку). Досвід українських волонтерів та історії учасників подій і післядії Великого східнояпонського землетрусу і цунамі 3/11/2011 року "
            Планується кілька частин доповідей, в яких учасники пропонують поділитися реальними історіями та враженнями від подій 3/11/2011 року та їх післядії. Зібрана інформація, аудіо-, фото- і відео-матеріали допоможуть відтворити та хронологічно прослідкувати розвиток подій від однорічної давності до сьогодні.
           [Токіо-Японія: розповідь, обговорення]
           Що відбувалося у день Землетрусу в Токіо. Переказ історій та враження свідків. Як реагували японці, іноземці, українці, що проживали в Токіо (та їх рідні за кордоном) на радіаційні ризики? Що таке Blackouts? Організація допомоги постраждалим регіонам. Як змінилось життя в столиці Японії після Землетрусу? Токіо сьогодні і Японія завтра.
            [Фукушіма: фотографії, відео, презентація, обговорення. Доповідає Леонід Максимов]
Звіти та загальна інформація відносно трагедії. В пошуках достовірної інформації... Життя японських сімей, що потрапили у "заборонену зону". Розповідь про роботу волонтрських організацій у зоні лиха. Власний досвід українського волонтера та проведення паралелей з Чорнобильською трагедією. ФукушімаДаічі сьогодні.
           [Ішіномакі (Тохоку): фотографії, відео, презентація, обговорення, фотовиставка. Доповідає Анастасія Недобиткіна] 
          Велике Цунамі на берегах Пн-Сх Японії: наслідки стихії та допомога постраждалим. Робота волонтерських організацій в Тохоку (хто вони, чим займаються і як потрапити в їх лави). Індивідуальна підтримка іноземних, українських і російськомовних добровольців. Матеріальна, духовна і інформаційна підтримка. Власний досвід українського волонтера групи "Це не тільки бруд" у м. Ішіномакі, 7 місяців опісля цунамі. Історії постраждалих, історії волонтерів. Тоді і зараз.
Дата та час проведення: 21 березня 2012 р. о 19:00 год.
Місце проведення: Українсько-Японський Центр НТУУ «КПІ».
 Мова доповідей: російська, важлива інформація супроводжується англомовним перекладом. Відео та фотографії супроводжуються англійськими/японськими субтитрами.
Кількість місць обмежена.
 Вхід вільний.
Проспект Перемоги 37,
 Бібліотека НТУУ «КПІ»
 4 поверх
 
Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook