Спартакіада “Здоров’я” серед науково-педагогічних, наукових працівників і співробітників структурних підрозділів НУБіП України з волейболу

1 березня 2019 року
Навчальний корпус №9, кафедра фізичного виховання

     5 березня 2018 року (вівторок) о 16:00 год. в навчальному корпусі №9 на кафедрі фізичного виховання відбудуться збори представників команд учасників 29-ої спартакіади “Здоров’я” серед науково-педагогічних, наукових працівників і співробітників структурних підрозділів НУБіП України з волейболу.

 

     Порядок денний зборів:

- оголошення формату турніру – за «сіткою Winner`s», до двох поразок;

- жеребкування команд;

- оголошення терміну початку турніру і розкладу ігор на перші ігрові дні;

- додаткова інформація з організації і проведенні турніру.

     Учасники. Склад команди 12 осіб (незалежно від статі), 6 осіб на ігровому майданчику. У спартакіаді “Здоров’я” беруть участь науково-педагогічні, наукові працівники і співробітники структурних підрозділів НУБіП України. Студенти і аспіранти НУБіП України денної форми навчання, які за сумісництвом є співробітниками НУБіП України, до участі у змаганнях спартакіади “Здоров’я” не допускаються. Вік учасників спартакіади „Здоров’я” без обмежень. До заявки на гру з волейболу, баскетболу, міні-футболу допускаються не більше двох учасників віком тридцять п’ять років i молодше (за роком народження).

     Форма заявки на участь у змаганнях спартакіади “Здоров’я” НУБіП України розміщена на сторінці сайту НУБіП України Спорт/Положення про змагання, бланки заявок. Заявка подається головному судді змагань на зборах представників команд або до першої гри команди.

     Головний суддя змагань - Вишневський Микола Олександрович, викладач кафедри фізичного виховання, майстер спорту України з волейболу, відповідальний за підготовку чоловічої збірної команди студентів НУБіП України.

 

В’ячеслав Пархоменко,

головний секретар спартакіади «Здоров’я» НУБіП України

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook