Сторінка магістра 2019 р. вступу

Факультет захисту рослин, біотехнологій та екології

 Спеціальність 202 "Захист і карантин рослин"

Освітньо-професійна програма «Захист рослин»

Магістерська програма «Біологічне обґрунтування контролю облігатних та факультативних патогенів»

 

     Вступ 2019 р.

        1. Бовсуновська Анастасія Миколаївна

        2. Букреєва Анастасія Олексіївна

        3. Воскобійник Олександр Вадимович

        4. Гензаровська Вероніка Віталіївна

        5. Грищук Валерія Олександрівна

        6. Каплунов Владислав Русланович

        7. Ляхович Олександр Ігорович

 

 

        8. Мусієнко Катерина Андріївна

 

        9. Сітайло Яна Петрівна

      10. Рубан Олена Максимівна

      11. Хоменко Катерина Миколаївна

                

Магістерська програмаи «Фітосанітарний моніторинг і прогноз»

Вступ 2019 р.

        1. Васильченко Наталія Сергіївна

        2. Киченко Марина Анатоліївна

        3. Кіптель Тетяна Романівна

        4. Крамар Олександр Олександрович

        5  Павлюк Людмила Василівна

        6. Назаренко Ілля Сергійович

        7. Яременко Юлія Миколаївна

        8. Яценко Ярослав Юрійович

      
Освітньо-професійна програма «Карантин рослин»

     Вступ 2019 р.

         1. Бондар Катерина Вікторівна

         2. Воронков Дмитро Павлович

         3. Держанівський Віталій Юрійович

         4. Дубенець Наталія Юріївна

         5. Заводенко Аліна Іванівна

         6. Кадук Віталій Юрійович

         7. Короленко Ярослав Петрович

         8. Ласкіна Олена Євгенівна

         9. Писанка Максим Олександрович

       10. Пляшко Микола Анатолійович

       11. Потапенко Ярослав Володимирович

       12. Шуляк Юрій Юрійович

       13. Мельник Дмитро Володимирович

       14. Пашковський Андрій Анатолійович

       15. Подрєзов Дмитро Миколайович

    
         

Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Освітньо-професійна програма «Екологічна біотехнологія та біоенергетика»

 

            магістерська програма «Біобезпека і біоетика»

 

              Вступ 2019 р.

1.                      Вашкевич Павло Юрійович

2.                      Давиденко Олег Валерійович

3.                      Зінчук Ольга Ростиславіна

4.                      Іванов Ілля Олексійович

5.                      Кришевич Даниїл Григорович

6.                      Мамчур Катерина Миколаївна

7.                      Мельніченко Андрій Сергійович

8.                      Остапенко Анастасія Олександрівна

9.                      Петрикаус Андрій Олександрович

10.                  Поляков Ілля Максимович

11.                  Радовільська Олександра Олегівна

 

магістерська програма «ДНК паспортизація і картування геному»

Вступ 2019 р.

1.                      Арутюнов Віктор Сергійович

2.                      Варенко Дмитро Станіславович

3.                      Волканова Кристина Валеріївна

4.                      Гурська Анастасія Романівна

5.                      Деменко Олексій Дмитрович

6.                      Єфанова Дарія Тихонівна

7.                      Захарова Олександра Геннадіївна

8.                      Каклюгін Максим Геннадійович

9.                      Красюк Богдан Миколайович

10.                  Крупський Владислав Артурович

11.                  Маруда Данило Валерійович

12.                  Немтирьов Денис Сергійович

13.                  Ніколаєва Олександра Ігорівна

14.                  Оне Ольга-Валентина Золтанівна

15.                  Орехова Дар'я Дмитрівна

16.                  Підмаркова Катерина Андріївна

17.                  Поліщук Анна Іванівна

18.                  Сіненко Богдан Вікторович

19.                  Тарасюк Тетяна Василівна

20.                  Туліветрова Карина Русланівна

 

  

Спеціальність 101 «Екологія»

Освітньо-професійна програма

«Екологія та охорона навколишнього середовища»

 Магістерська програма Екологічний контроль в агросфері : моніторинг, паспортизація, експертиза

    
        Вступ 2019

1. Бутко Марія Володимирівна

        2. Данченко Наталія Василівна

        3.Калініна Катерина Павлівна

        4.Колчанов Юрій Олегович

        5.Коробчук Валентин Миколайович

        6.Криволап Олександр Олександрович

        7.Криворучко Сергій Анатолійович

        8.Курочка Тетяна Леонідівна

        9.Музика Андрій Андрійович

       10.Олійник Ростислав Анатолійович

       11.Поліщук Наталія Михайлівна

       12.Прийомська Ганна Володимирівна

       13.Рак Аліна Юрівна

       14.Рудченко Єлизавета Юрівна

       15.Рудченко Любов Михайлівна

       16.Рудецький Микола Миколайович                                  

       18.Ярошенко Ростислав Романович

       19.Fateme Sadat Boostani

       20.Maatoug Mohamed el amine

 

          

     Екологічний контроль і аудит

 

          Вступ 2019 р.

 1.  Величко Валерія Андріївна

 2.  Вергун Мар’яна Іванівна

 3.  Веселовський Марко Олександрович

 4.  Кисіль Дарина Олександрівна

 5.  Колганова Олена Михайлівна

 6.  Магась Катерина Сергіївна

 7.  Однорог Вікторія Анатоліївна

 8.  Охріменко Маргарита Олександрівна

 9.  Поправко Марія Миколаївна

10.  Рачук Вікторія Валеріївна

11.   Синіцина Ірина Сергіївна

12.   Турбал Дарина Петрівна

13.   Чадюк Алла Василівна

14.   Соснін Леонід Сергійович

15.   Білусяк Ангеліна Ярославівна

16.   Сачок Роман Владиславович           

17.   Стеблак Дмитро Володимирович

18.   Стеблак Михайло Володимирович

19.   Сухонос Анастасія Андріївна

20. Чубко Анастасія Володимирівна

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook