Вчена рада факультету харчових технологій та управління якістю продукції АПК розглянула готовність до нового навчального року та схвалили новий освітній курс університету
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/imagecache/w200/00_gerb_fakultet_86.png)
Розширене засідання вченої ради факультету харчових технологій та управління якістю продукції АПК відбулося в у новій, відремонтованій аудиторії кафедри м`ясних, рибних та морепродуктів, яку було переміщено із першого корпусу, і сьогодні вона святкує своє новосілля у відновлених кабінетах та лабораторіях 12 корпусу.
Участь у засіданні взяли проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародної діяльності та розвитку Вадим Ткачук, колективи кафедр та студентський актив факультету. Розпочалося засідання вченої ради із виступу декана факультету Лариси Баль-Прилипко про підсумки діяльності факультету за 2017/2018 н. р. та завдання на наступний рік, де було наголошено на особливостях вступної кампанії 2017, досягненнях і здобутках факультету, сильних і слабких сторонах, міжнародній співпраці та планах на майбутній навчальний рік.
Вадим Анатолійович Ткачук наголосив на важливості та великій відповідальності керівництва та трудового колективу університету, адже прийдешній рік є ювілейним для НУБіП України. Проректор наголосив також на планах на майбутній рік щодо міжнародної співпраці в сфері управління якістю та безпечністю харчових продуктів, розроблення програми енергозбереження.
Наталія Сілонова,
к.б.н, доцент, секретар факультету
харчових технологій та управління
якістю продукції АПК