Магістри факультету захисту рослин, біотехнологій та екології стали учасниками всеукраїнської конференції «Посівна кампанія 2017: Шляхи примноження врожаю»

16 березня 2017 року

    14 березня 2017 р на базі Торгового дому «Соєвий вік» відбулася перша всеукраїнська конференція «Посівна кампанія 2017: Шляхи примноження врожаю», учасниками якої із практичним навчанням стали магістри факультету захисту рослин, біотехнологій та екології та доцент кафедри інтегрованого захисту та карантину рослин Оксана Сикало.
     Навчально-наукову інформацію надали відомі в Україні компанії «Август», «БТУ-Центр», «Біона», «Woodstock» (Угорщина).

     В ході конференції піднімалися актуальні питання сьогодення щодо посівної кампанії із захисту та карантину рослин. Зокрема, сучасна стратегія високоефективних та безпечних технологій вирощування сільськогосподарських культур, а саме сої, кукурудзи, соняшнику. Яке насіння придбати? Як визначити його якість? Чи проходило насіння фітосанітарну експертизу та сертифікацію? Що є основою прояву генетичного потенціалу рослин? А також високоефективних систем землекористування із пріоритетом хімічному захисту рослин. Саме яким препаратам захисту хімічним чи біологічним віддати перевагу розгорілася гостра дискусія між виробниками насіння та представниками компаній із захисту рослин.
     Комплексний захист рослин від комах-шкідників, збудників хвороб рослин та бур’янів був в центрі уваги присутніх на конференції.

     Особливу зацікавленість магістрів до технологій захисту рослин виявили Вікторія Квятковська, Зоряна Матуся, які підтримали жваву дискусію з цих питань, задавали питання щодо доцільності поєднання внесення хімічних та біологічних препаратів; термінів їх застосування та ефективності їх дії.

     Магістри та всі учасники конференції мали змогу ознайомитися із новинками наукової літератури, періодичними виданнями, переліками асортименту товарів як сортів насіння так і сучасними препаратами по захисту рослин, поспілкуватися безпосередньо із виробниками насіння.

     Вважаємо, що такі конференції є новітньою практичною підготовкою магістрів обраної спеціальності та дозволяють сформувати світогляд і подальше працевлаштування випускників спеціальності захисту рослин.

Оксана Сикало,
доцент кафедри
інтегрованого захисту та карантину рослин 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook