Бібліографічний майстер-клас

11 листопада 2016 року

     За ініціативи викладачів кафедри кормовиробництва, меліорації та метеорології відбулась інформаційна зустріч студентів 4 курсу агробіологічного факультету з працівниками інформаційно-бібліографічного відділу наукової бібліотеки університету.
      І хоча четвертокурсники – вже досить досвідчені студенти, але це якраз той період їхнього навчання, коли є потреба та свідома зацікавленість пропозиціями та можливостями нашої університетської бібліотеки. Адже до заключного оформлення бакалаврської випускної роботи залишилось зовсім небагато часу. Тому такими цінними стали поради наших досвідчених бібліотекарів щодо коректного складання списку використаної літератури, правил цитування, посилань, тощо. Велика подяка завідувачу сектору інформаційно-бібліографічного обслуговування Артюх Людмилі Миколаївні та головному бібліографу інформаційно-бібліографічного відділу наукової бібліотеки НУБіП України Радіоновій Світлані Миколаївні за надану вичерпну та корисну інформацію про наявність та особливості пошуку друкованих та електронних джерел, а також про формат доступу до міжнародних електронних ресурсів.
     

    

   Студенти також мали нагоду познайомитись з кращими зразками бакалаврських робіт, які є у фонді бібліотеки та спробувати в режимі он-лайн знайти джерела з прицілом на обрану тему випускної роботи.

Доцент кафедри кормовиробництва,
меліорації і метеорології
Анна Ярош

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook