Підвищення кваліфікації лікарів ветеринарної медицини пройшло за трьома напрямками

27 вересня 2016 року

З 26 вересня 2016 року згідно плану-графіка підвищення кваліфікації керівних працівників і спеціалістів агропромислового комплексу України, затвердженого Міністерством аграрної політики та продовольства України від 30.12.2015р. за № 37–18–2-13/21194 на факультеті ветеринарної медицини спільно з ННІ післядипломної освіти НУБіП України розпочали роботу курси підвищення кваліфікації лікарів ветеринарної медицини за трьома напрямками:
1.    Фахівці державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів (Держпродспоживслужба)
2.    Лікарі-токсикологи з фізико-хімічних досліджень державних лабораторій ветеринарної медицини в областях України
3.    Лікарі ветеринарної медицини пунктів регіональної служби державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті

На факультеті ветеринарної медицини, слухачів курсів підвищення кваліфікації зустріли заступник директора ННІ післядипломної освіти, д. с.-г. н., професор Пабат Віктор Олексійович і заступник декана факультету ветеринарної медицини з післядипломної освіти, к.вет.н., доцент Бойко Григорій Васильович.


Професор Пабат В.О. провів відкриту лекцію «Шляхи інноваційного розвитку АПК України в сучасних умовах», за результатами анкетування було відзначено, що лекцію прочитано на високому рівні. Крім того, було презентовано програми перепідготовки з надання другої вищої освіти та магістерські програми які функціонують в ННІ післядипломної освіти.

Стегней М.М. провів заняття «Історія ветеринарної медицини. Музейна справа у ветеринарній медицині», після якої слухачі відвідали музей анатомії факультету ветеринарної медицини.

Бойко Г.В. ознайомив слухачів з особливостями вступної компанії 2016 року на факультет ветеринарної медицини, перевагами навчання в НУБіП України і провів лекцію «Післядипломна освіта лікарів ветеринарної медицини в Україні».

Увагу слухачів було акцентовано на можливості стажування фахівців ветеринарної медицини приватних структур на базі факультету ветеринарної медицини та ННІ післядипломної освіти НУБіП України.
 


Заступник декана факультету ветеринарної медицини

з післядипломної освіти, к. вет. н., доцент  Бойко Г.В.

 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook