«Як заробляти гроші на вирощуванні овочів»

16 лютого 2016 року

11 лютого 2016 р. з метою ознайомлення з новинками сортового різноманіття та технологій вирощування овочевих культур магістри 1 року навчання спеціальності «Плодоовочівництво і виноградарство» з доцентом кафедри овочівництва Кутовенко В.Б. відвідали виставковий центр «КиївЕкспоПлаза», де проходила міжнародна агропромислова виставка «Фрукти. Овочі. Логістика».

            У рамках виставки студенти відвідали семінар-практикум: «Як заробляти гроші на вирощуванні овочів» організований компанією «Професійне насіння» та круглий стіл: «Ягідний ринок України. Секрети успіху» організатором якого був УкрАгроКонсалт; компанія «Брусвяна».

Зазвичай студенти дуже полюбляють позааудиторні заняття, адже візуальні враження та неформальне спілкування дозволяють значно розширити уявлення про предмет та об’єкти вивчення. Тим більше, що виставка «Фрукти. Овочі. Логістика» - це найбільший в Україні виставковий проект сучасних аграрних технологій в овочівництві, промисловому садівництві та виноградарстві.

 

Кутовенко В.Б., доцент кафедри овочівництва

  

 має практичну спрямованість на вітчизняного виробника овочевої та плодоягідної продукції, впровадження у виробництво передового досвіду організації промислового плодоовочівництва та садівництва.

 
що цього разу можна було забратися   Багато інших знань та вражень отримали ми за час екскурсії

 це найбільший в Україні виставковий проект сучасних аграрних технологій в овочівництві, промисловому садівництві та виноградарстві, презентація технологічного та інвестиційного потенціалу плодоовочевої галузі.


Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook