ПРАКТИЧНЕ НАВЧАННЯ МАЙБУТНІХ ПЕДАГОГІВ

13 лютого 2016 року
З 8 по 12 лютого 2016 р. студенти гуманітарно-педагогічного факультету спеціальності «Педагогіка вищої школи» проходили  навчальну ознайомчу педагогічну практику. У ході практики студенти магістратури поглиблено ознайомилися зі структурою НУБІП України, його структурними підрозділами. Зокрема, у  студентів була нагода відвідати ВП НУБіП України «Боярський коледж екології і природних ресурсів», де вони відвідали музей, відкриті заняття викладачів коледжу, ознайомилися із навчально-методичним забезпеченням дисциплін. 

 
 
Майбутні магістри під час практики відвідали підрозділи базового закладу з метою аналізу навчальних занять досвідчених педагогів, у яких вони почерпнули педагогічний досвід, повчилися педагогічній майстерності. 
Не забули практиканти і про профорієнтаційну роботу. При першій нагоді здійснювали профагітацію потенційних вступників до НУБіП України. З цією метою відвідали Київський професійно-педагогічний коледж імені Антона Макаренка та розказали про всі переваги навчання у магістратурі гуманітарно-педагогічного факультету.
 
 
Майбутні магістри плідно попрацювали і над оформленням документації з практики та успішно прозвітували щодо виконання поставлених завдань.
 Керівник практики доцент кафедри педагогіки
В.М.Теслюк

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook