Студенти заглянули в спортивне закулісся

6 листопада 2015 року
Ніжинський агротехнічний інститут

5 листопада студенти факультету економіки та менеджменту (група БА 121) відвідали НСК «Олімпійський» та виставку-музей досягнень братів Кличків «Історія однієї мрії».

НСК «Олімпійський» – головний стадіон країни із загальною площею комплексу понад 145 тисяч квадратних метрів. Починаючи з 2008 до 2011 року тривала його реконструкція для того, щоб приймати матчі «Євро-2012». Під час екскурсії студенти мали змогу прогулятись Олімпійським двориком, познайомитися з 92-літньою історією стадіону, відчути дух гри в роздягальнях гравців ФК «Динамо», пережити справжні емоції футболістів, підіймаючись тунелем гравців до виходу на поле та оцінити красу і велич комплексу зсередини. Також екскурсовод ознайомила з технологією створення газонного покриття, технічним оснащенням та деталями реконструкції.

Наступний етап – виставка досягнень братів Кличків. Його особливість – цікаве мультимедійне шоу, що дозволяє зануритися в атмосферу спортивного духу і заново пережити найяскравіші моменти з кар’єри світових легенд боксу. У музеї представлені ексклюзивні трофеї – чемпіонські пояси, медалі, особисті речі.

Спортсмени-професіонали – люди надзвичайної сили волі, які прикладають колосальних зусиль, щоб добиватися високих результатів, досягти своєї мрії. І цій наполегливості у них можна повчитися всім. Адже в основному ми бачимо тільки фінальний етап, а щоденна робота залишається поза кадром. Тому такі поїздки – один із способів стимулювати бажання студентів до ведення здорового способу життя та зміцнення колективного духу.

Галина Македон, асистент кафедри анрарної економіки


Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook