У НУБіП України відбулася онлайн-зустріч з представником Національного Еразмус+ Офісу в Україні щодо програм Жана Моне

28 січня 2025 року
28 січня 2025 року в Національному університеті біоресурсів і природокористування України відбулася онлайн-консультація по проектах/заявках програми Жана Моне, за ініціативи відділу міжнародних проєктів, спікером якої виступив проєктний менеджер Національного Еразмус+ Офісу в Україні напряму програми Жана Моне.

Напрям Жан Моне являє собою співпрацю закладів вищої освіти й інших інституцій всього світу, які активно пропагують Євроінтеграцію України та мають науковців з публікаціями за тематиками Європейських студій, досвіду вивчення ЄС задля його адаптації в Україні. Напрям має на меті активізувати євроінтеграційний екскурс, сприяти досконалості євроінтеграційних студій; залучати заклади вищої освіти до дослідження євроінтеграційних процесів, поширювати ідеї Об’єднаної Європи, знання про ЄС у широкому суспільстві (за межами наукових кіл та спеціалізованої аудиторії), наближаючи ЄС до громадськості (https://erasmusplus.org.ua/opportunities/mozhlyvosti-dlya-organizaczij/napryam-zhan-mone/).

Вступним словом учасників привітав керівник відділу міжнародних проєктів Олександр Сошенський. Передавши вітання та слова підтримки від ректора НУБіП України Вадима Ткачука та проректора з науково-педагогічної роботи та міжнародної діяльності Олександра Лабенка було представлено досвід участі НУБіП України у подібних конкурсах міжнародних проєктів, поточну та перспективну стратегію розвитку університету в контексті міжнародної діяльності та євроінтеграції.

Спікером зустрічі, був представник Національного Еразмус+ Офісу в Україні, — Петро Крайнік. Він привітав учасників, детально розповів про усі моменти та підводні камені при написанні та поданні заявок. Також, представив загальні концепції, ідеї, цілі та види діяльності проєктів напряму Жана Моне. Петро Крайнік висвітлив пріоритети програми Еразмус+, розповів про новий посібник проєктів Еразмус+ 2025 року та поділився інформацією щодо корисних матеріалів, які будуть корисними при підготовці проєктної заявки. Він наголосив на важливості створення унікальних заявок і залучення досвідченого координатора, на релевантності CV.

Зустріч відбулась у форматі «Питання-відповідь», де всі охочі мали змогу поставити низку запитань, у першу чергу тих, що стосувалися створення і подання заявок та реалізації таких заявок у випадку їхнього успішного відбору.

 

Зустріч була цікавою, інформативною та продуктивною. Враховуючи, що дедлайн подачі проєктних заявок, 12 лютого 2025 року, наближається, учасники активно ставили питання та цікавились процесом створення успішних проєктних заявок. До зустрічі долучилося більше 150 зацікавлених учасників. Серед питань звучали такі, як розрахунок та використання проєктного бюджету, оформлення заявки, необхідна інформація та дані, які варто додавати до заявки, підготовка CV, розробка назви проєкту та його акроніму, на що звертається увага при оцінці проєктної заявки, а також багато інших технічних та змістовних моментів заявок проєктів Жана Моне. З наявних видів діяльності напряму Жана Моне на сьогоднішній консультації увага була приділена саме заявкам виду «модуль».

За результатами зустрічі всі учасники отримали відповіді на питання, які їх цікавили щодо проєктних заявок Жана Моне, а також інформаційні матеріали, які пан Петро поширив для всіх учасників. З матеріалами можна ознайомитись нижче.

Висловлюємо щиру подяку Національному Еразмус+ Офісу в Україні та Петру Крайніку за приділений час та детальні і чіткі відповіді на поставлені учасниками зустрічі питання.

Олександр Сошенський,
начальник відділу міжнародних проектів

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook