Ректорат спланував діяльність на поточний тиждень
06 січня 2025 року відбулося засідання ректорату. Відкриваючи його, проректор з науково-педагогічної роботи та цифрової трансформації Олена Глазунова закцентувала на дорученнях ректора Вадима Ткачука. Також вона зазначила, що Міністерство освіти і науки України видало накази, якими введений в дію новий перелік спеціальностей та запроваджені деякі обмеження на поновлення та переведення студентів і аспірантів. Минулого тижня продовжилася робота над впровадженням системи управління університетом — у фокусі кадрова, фінансова робота та електронний документообіг.
З 14 по 15 січня пройдуть зустрічі з деканами та директорами ННІ, присвячені плануванню діяльності на поточний рік. Окремо буде визначений час для таких нарад з керівниками відокремлених структурних підрозділів та навчально-дослідних господарств.
На 20-21 січня запланований семінар-навчання для науково-педагогічних працівників, участь в якому візьмуть провідні спікери дипломатичної служби, фінансового сектору, державні та громадські діячі, науковці. Після уточнення програма буде опублікована на офіційному сайті університету.
Проректор з наукової роботи та інноваційної діяльності Оксана Тонха доповіла про перебіг підготовки до атестації наукової роботи та подачу звітності.
Голова профспілкової організації студентів та аспірантів Олексій Мельник проінформував про підготовку до звітно-виборчої конференції, яка запланована на лютий.
Голова профкому співробітників Ростислав Тарасенко закцентував на участі в заходах обласної профспілки АПК. Також увага зосереджена на допомозі Збройним Силам України.
Начальник відділу кадрів Сергій Грищенко доповів про аналіз виконання цільових показників діяльності керівників факультетів та ННІ за 2024 рік.
Директор Студентського містечка Сергій Стецюк проінформував про стан справ в кампусі, підготовку документації для проведення планових річних закупівель. Сформовано попередній перелік кімнат, які плануються до поселення студентів нового набору.
Голова Сенату Студентської організації Вероніка Веремєєва повідомила про перебіг збору коштів на допомогу воїну ЗСУ-випускнику університету.
Директор ННЦ виховної діяльності та соціального розвитку Сергій Михнюк доповів про оновлення нормативної бази та підготовці до заходів наступного навчального семестру.
Директор благодійного фонду «Голосіївська ініціатива 2020» Євген Томін повідомив про виплату стипендій Ради роботодавців талановитим студентам університету.
Проректор з науково-педагогічної роботи та економічних питань Тетяна Костюк зупинилася на фінансовому стані університету та планах на січень. На контролі сплата за навчання за другий навчальний семестр.
Проректор з науково-педагогічної роботи та адміністративно-господарської діяльності Володимир Євтушенко доповів про роботу над планом ремонтних робіт в 2025 році. Мова йшла про реконструкцію віварію, ремонт даху в одеському науково-дослідному інституті, заміна ліфтів в 9 та 10 гуртожитках тощо, а також завершення проектів, розпочатих минулого року. Великою перепоною є брак фахівців, тому навіть за наявності фінансування будуть обрані об’єкти, які потребують першочергового втручання.
Президент університету Станіслав Ніколаєнко звернув увагу на догляд за територією, зокрема Алеєю слави. Сплановано зустрічі щодо створення наукового парку на базі навчально-дослідного господарства «Ворзель». Напрацьовуються пропозиції до методичних рекомендацій щодо оптимізації мережі закладів професійно-технічної, фахової передвищої освіти, обговорення яких йде на сайті міністерства освіти. Зверталася увага на підготовку аудиторної, лабораторної бази до навчального семестру, необхідності координації цієї роботи.
Ректорат розглянув й інші питання життєдіяльності університету.
Пресслужба