Профорієнтаційна робота кафедр факультету землевпорядкування триває

22 лютого 2024 року

 Вибір професії – чи не найголовніший чинник того, як складеться твоє подальше життя та як ти в ньому будеш себе почувати. Адже всім хочеться не лише заробляти гроші, але й реалізувати свій потенціал та отримувати справжнє задоволення від своєї діяльності.
 Мотивація професійного вибору, відношення студента до навчального закладу, його професійна орієнтація і життєві плани в багатьох випадках залежать від інформації, яку він отримає на найбільш важливому етапі складного та суперечливого процесу професійного самовизначення.
 Закінчується навчальний рік, і багато випускників загальноосвітніх закладів нашого регіону стануть перед вибором професії. Вибір професії – це велика відповідальність. Відповідальність перед батьками, суспільством, та найголовніше – перед собою. Вибір професії – справа нелегка. Але робити цей вибір доводиться кожному без винятку. Перед молодим поколінням постануть питання, як отримати правильний вибір професії та знайти головну справу свого життя, щоб мати моральне задоволення від роботи, отримувати достойну заробітну плату, приносити користь людям, державі. Сьогодні ми з впевненістю можемо говорити, що існує найпотужніша система, яка займається підготовкою конкурентноспроможного працівника – це наша фахова передвища освіта.


 Профорієнтаційна робота на факультеті землевпорядкування спрямована на вирішення наступних завдань:
    • підвищення рівня проінформованості школярів про спеціальність «Геодезія та землеустрій»;
    • формування позитивного іміджу закладу вищої освітиу;
    • підвищення конкурентоспроможності нашого навчального закладу на ринку освітніх послуг;
    • підготовка кваліфікованих кадрів;
    • створення умов для усвідомленого професійного самовизначення і розкриття здібностей особистості.


 Профорієнтаційна робота кафедри земельного кадастру проходить за наміченим планом, а також за потребою закладів освіти. Наприклад, разом із професором кафедри земельного кадастру було проведено ряд відкритих лекцій для здобувачів фахової передвищої освіти, зокрема Черкаський художньо-технічний коледж, ВП НУБіП України «Мукачівський фаховий коледж». Залучені були в.о. завідувача кафедри земельного кадастру, д.е.н., доцент Наталія Мединська, професор кафедри геодезії та картографії, д.е.н, доцент Іван Опенько, так доцент кафедри земельного кадастру, к.е.н. Олег Цвях. Зауважимо, що це лише початок, адже студенти задоволені поданим матеріалом і є домовленість про співпрацю і надалі.


 Також відбулася зустріч в.о. завідувача кафедри земельного кадастру, д.е.н., доцента Наталії Мединської, доцентів Людмили Гунько та Ольги Тихенко із старшокласниками Великополовецького ліцею-гімназії Фурсівської сілької ради Білоцерківського району Київської області.
 Майбутнім абітурієнтам надається детальна інформація щодо умов вступу до навчального закладу, напрямів підготовки та спеціальностей, їх ознайомлюють з матеріально-технічною базою факультету землевпорядкування. 

 Робота триває!

 

Доцент кафедри земельного кадастру, .к.е.н. Наталія Бавровська

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook