+ дев’ятеро!: в університеті невпинно зростає кількість англомовних викладачів фахових дисциплін

15 лютого 2024 року
  Вже традиційно на початку кожного семестру науково-педагогічні працівники, які планують викладати фахові дисципліни англійською мовою, мають змогу підтвердити свій рівень та готовність. Так, 15 лютого за головування начальника навчального відділу Ярослава Рудика відбулося засідання в оновленому складі комісії, яка оцінювала рівень володіння іноземною мовою у науково-педагогічних працівників.
  Відкриваючи роботу комісії, Ярослав Михайлович наголосив на важливості підтримки та посилення зростаючого тренду в підготовці студентів іноземною мовою та відкриття нових англомовних програм для задоволення попиту студентів, зокрема й іноземних, у навчанні в НУБіП України. Важливо забезпечувати викладання все більшої кількості дисциплін англійською мовою для плідної міжнародної співпраці з освітньо-науковою світовою спільнотою як самих студентів, так і викладачів.
  Члени комісії – завідувач кафедри іноземної філології і перекладу Світлана Амеліна, доцент кафедри англійської філології Людмила Шанаєва-Цимбал та старший викладач цієї ж кафедри Наталія Ямнич,керівник Центру вивчення іноземних мов Наталія Харчук і заступник начальника навчального відділу Олена Колеснікова заслуховували доповіді викладачів із презентаціями фахових дисциплін, які вони планують викладати англійською мовою.
  Цього разу до когорти науково-педагогічних працівників, яких допущено до викладання навчальних дисциплін англійською мовою на підставі сертифікатів та диплому викладача англійської мови приєдналися: Дар’я Супрун, професор кафедри соціальної роботи та реабілітації, Олександр Сошенський, доцент кафедри лісівництва, Лідія Примак, асистент кафедри геоінформатики і аерокосмічних досліджень Землі.
 
 
  За результатом співбесіди атестовано: Богдана Грушецького, доцента кафедри міжнародних відносин і суспільних наук, Володимира Литвиненка, в.о. завідувача кафедри обліку та оподаткування, Бориса Онищенка, доцента кафедри с.-г. машин та системотехніки, Олену Старченко, старшого викладача кафедри цивільного та господарського права, Оксану Вітряк, асистента кафедри адміністративного менеджменту та ЗЕД; Володимира Назаренка, асистента кафедри комп’ютерних систем, мереж та кібербезпеки.
 
  Усім викладачам, які мають бажання долучитись до викладання фахових дисциплін англомовним групам студентів, але ще відчувають необхідність підвищити свій рівень володіння іноземною мовою, рекомендовано проходження тренінгів і відповідних курсів, в тому числі й організованих Центром вивчення іноземних мов (nubip.edu.ua) на гуманітарно-педагогічному факультеті. Спільне побажання членів комісії претендентам – брати за основу іноземні джерела, готуючи навчально-методичні матеріали для викладання дисциплін англійською мовою.

  Отож, вітаємо колег та бажаємо творчої і плідної співпраці зі студентами по опануванню дисциплін відповідного фаху англійською мовою! Разом до Перемоги!

 
Олена Колеснікова,
заступник начальника навчального відділу

з магістерських програм, секретар комісії 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook