Будні нашого навчального закладу

18 жовтня 2023 року
Ніжинський агротехнічний інститут

Адміністративно-господарська частина… Досить цікавий і важливий підрозділ будь-якої установи, організації і т. ін. Його своєрідність полягає у тому, що ми всі помічаємо недоліки, упущення, недопрацювання. Водночас, ми всі звикли до того, що у нашому навчальному закладі завжди панує чистота, порядок, охайність і, як завжди, смачні обіди. І головне – це сприймається як звичайна буденність. Але за цим стоїть щоденна кропітка і невтомна праця технічних працівниць, вахтерів, робітників інженерної служби, кухарів і персоналу їдальні. Одним словом – трудяги!

За всім цим криється простота і широта душі звичайних людей із щирим серцем. А ще вони люблять свою землю: матінку-Україну. Люди з мізерною заробітною платнею просто, щиро і без зайвого галасу зорганізувались та прийняли рішення передати на потреби ЗСУ по 200 грн. Для них – це немаленька сума. Буквально за лічені години по обіді було перераховано 8 тисяч 700 гривень.

Щира вдячність шеф-кухарю їдальні Олені Гриценко, коменданту гуртожитків Наталії Гончар, коменданту навчального корпусу Ніні Трост.

Очільником цього важливого і необхідного підрозділу є справжній професіонал і патріот інституту Андрій Івановський.

Щира вдячність і низький уклін вам, шановні!

Хай береже вас Господь!

Щиро Ваш Василь Лукач
Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook