Оглядова екскурсія до Касаційного господарського суду

20 жовтня 2023 року

З метою підвищення правової свідомості та культури у студентів юридичного факультету, викладачами кафедри адміністративного та фінансового права проводяться різні заходи, в тому числі і оглядові екскурсії

 

        17 - 18 жовтня 2023 року студенти 2 та 3 курсу разом із  наставниками академічних груп СТАСЮК Надією та ГОЛОВІЙ Людмилою відвідали Касаційний господарський суд у складі Верховного Суду.

Розпочалася екскурсія в музеї історії господарських судів України у приміщенні КГС ВС, де студентам розповіли про історію створення, становлення та розвитку системи господарських (арбітражних) судів від заснування у 1808 році першого комерційного суду в Одесі і до наших днів.

Стенди музею містять і біографічні дані про працівників та суддів господарських судів, які здійснили вагомі внески у розбудову судової системи.

Студентів ознайомили також із експозиціями, присвяченими міжнародним зв'язкам Касаційного господарського суду, професійній та науковій діяльності суддів та працівників апарату суду.

 

Висловлюємо слова вдячності Щербатюк Валентині Францівні за прийом і пізнавальну інформацію про діяльність Касаційного господарського суду!!!

 

Людмила ГОЛОВІЙ

Надія СТАСЮК

 

 

 

 

 

 

 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook