Школа українського республіканця

19 жовтня 2023 року
  В період з 06 по 08 жовтня у нашому Університеті було проведено довгоочікувану захопливу подію – студентський фестиваль під назвою «Школа українського республіканця». Це багатогранне свято, яке об’єднує університетську спільноту в усій її різноманітності.

 

 

  Фестиваль сьогодні – це унікальна можливість стати частиною крутого, креативного студентського ком’юніті; це 3 дні, які кожен учасник буде згадувати до наступного року; це своєрідна школа підготовки до справжнього студентського життя, яке неможливо забути та від якого неможливо відмовитись.
  «Школа українського республіканця» демонструє, як університет може стати не лише платформою для освіти, але й місцем для виховання, культурного обміну та сприяння активній громадській участі. А також у реаліях нашого сьогодення фестиваль – це можливість допомогти випускниці НУБіП України Катерині, яка зараз служить в ЗСУ, забезпечити свій підрозділ машиною. Лише за концерт-відкриття було зібрано понад 15 000 грн за вхід на фестиваль. А загалом за період проведення фестивалю та тиждень «після республіканського періоду» було зібрано понад 70 000 грн.
  Для того, щоб залучати молодь і збирати великі донати своїми силами студентство, беручи приклад з інфлюєнсерів, артистів і блогерів, створюють цікаве та креативне у виступах, які ми могли бачити впродовж дня відкриття, де немає нічого забороненого і неприпустимого в сучасності.

 

  «Школа українського республіканця» акцентує увагу на активному громадському ставленні студентів, спонукаючи молодь до активної участі у суспільному житті та громадському процесі, саме тому під час відкриття також з вітальним словом виступив військовий, студент 4 курсу Руслан Топчан, який розповів про все те, що відбувається зараз у країні. Усі учасники вшанували пам’ять випускника університету, який загинув, захищаючи Україну. Також впродовж фетивалю було проведено навчання зі стрільби, тактичної медицини та дронної справи, велику кількість спортивних змагань, таких як стрибки на скакалці, присідання, баскетбол 3х3, жіноче пенальті та настільний теніс, квести тощо.

  Крім того учасники отримали можливість поглибити свої знання про культуру, історію, традиції університету та України в цілому завдяки лекціям, майстер-класам, презентаціям від гостей і викладачів, а також завдяки відеозверненням від тих республіканців, які раніше організовували попередні фестивалі та зараз захищають нашу країну: Катерини Довгань, Олексія Сегеди та Владислава Слєпова.
  За останні дні команди отримали велику масу емоцій і спогадів. Вітаємо команду факультету харчових технологій та управління якістю продукції АПК із заслуженою перемогою! Дякуємо кожному, хто прийняв участь у фестивалі, організаторам та адміністрації ви – неперевершені

  Даний збір продовжується і надалі, тому пропонуємо нам усім обʼєднатися, та зробити щось важливе, кожна гривня може допомогти!
  Банка на авто для Катерини Довгань: https://send.monobank.ua/jar/2krtQeTJ38


Пресслужба Сенату студентської організації

 


Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook