Кращі студенти магістратури факультету конструювання на дизайну

31 серпня 2023 року
  Третій семестр навчання в магістратурі передбачає реалізацію трьох складових: проходження виробничо-дослідної практики, завершення виконання магістерської кваліфікаційної роботи, перше працевлаштування на інженерну посаду за фахом.
  Важливе значення в процесі підготовки майбутнього фахівця є виробнича та виробничо-дослідна практики на передових підприємствах галузі, в реальних умовах. В ході практик синтезуються набуті теоретичні знання з практичною діяльністю, набувається досвід прийняття складних рішень в виробничих ситуаціях, робота в команді.
  Студент магістратури Максим Антал проходить виробничо-дослідницьку практику на одному з кращих представництв сільськогосподарської техніки в Україні ‒ ТОВ «КUHN в Україні», навчаючись за освітньо-професійною програмою «Технічний сервіс машин та обладнання сільськогосподарського виробництва». Керівництво фірми, провівши співбесіду, запропонувало Максиму Анталу посаду асистента керівника відділу технічного сервісу. Такий підхід створює умови відповідальності, максимальної самовіддачі та набуття практичного досвіду. Також створює ідеальні умови для подальшого працевлаштування за фахом. Проходження практики в таких умовах генерує багато ідей, технічних рішень, які будуть використані при підготовці та захисті кваліфікаційної магістерської роботи.
  • Максиме, поділіться, будь ласка, враженнями про практику.

— Доброго дня. Я навчаюсь за денною формою і вдячний керівництву університету та факультету конструювання та дизайну за можливість проходити виробничо-дослідницьку практику на виробничій базі ТОВ «КUHN в Україні». Практичний досвід в умовах сучасного виробництва значно підкріплює теоретичні знання, розкриває цілий ряд проблем технічного сервісу в аграрному секторі, націлює на правильне прийняття рішень з їх реалізації.
 
  • Як практика впливає на реалізацію дослідницьких та технічних рішень при виконанні кваліфікаційної магістерської роботи?

— Тільки позитивно. Поєднання теоретичних знань з якісним практичним досвідом створює передумови ‒ всі прийняті рішення підняти на новий рівень. Разом з керівником магістерської роботи підготували тези доповідей на конференцію та готуємо наукову статтю про організаційний рівень технічного сервісу та оцінку експлуатаційної надійності машин та обладнання сільськогосподарського виробництва в умовах ТОВ «КUHN в Україні».
  Максим Антал пропонує курс з підготовки та встановлення посівної техніки від КUHN на зберігання:

   Сьогодні студенту магістратури, як ніколи, необхідно вчитися вмінню аналізувати, дивитися вперед, прогнозувати своє майбутнє.

Мирного неба! Слава Україні!

 
 
Зіновій Ружило,
декан факультету конструювання та дизайну
 
Андрій Новицький,
завідувач кафедри, гарант ОПП
«Технічний сервіс машин та обладнання с.-г. виробництва»
 
Олександр Бистрий,
 старший викладач кафедри надійності техніки

  

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook